Scion (2e)

Vložil(a) KDolecek dne 11.03.2021, 23:25
0
Zatím nehodnoceno
2019
Potomci a služebníci starověkých bohů v moderním světě

Scion je hra moderního mýtu a epického heroismu. Ve světě, kde abrahámovská náboženství nezískala dominanci jsou starověké panteony nadále uctívány. Postavy jsou spojeny s těmito božstvy, ať už jako jejich potomci, vyvolení, umělé výtvory, nebo jiná nadpřirozená stvoření. Titáni z první edice jsou stále přítomni, ale ne všechny pantheony je vnímají nutně jako nepřítele a jejich role v příběhu tak může být různorodější.

Základní série příruček je rozšířená na čtyři příručky (Origins, Hero, Demigod, God). Na rozdíl od první edice, která používala systém Storyteller, je druhá edice postavená na systému Storypath, který byl navržen se záměrem lépe zvládat masivní rozsah moci od nejslabšího smrtelníka po nejmocnějšího boha.

Rodina RPG her
Systém

Produkty pro tuto hru

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Mysteries of the World: The Scion Companion 2020 Rozšiřující příručka Volitelná pravidla a nové pantheony pro Scion (2e)
0
Mythical Denizens 2020 Rozšiřující příručka Rozšiřující bestiář pro Scion (2e).
0
Titanomachy 2020 Rozšiřující příručka Rozšiřující příručka pro Scion (2e) popisující Titány do detailu ať už jako nepřátele, spojence nebo patrony.
0
Heroes for the World 2019 Rozšiřující příručka Šest připravených postav s náměty na kampaň.
0
Light Extinguished, a 2019 Alternativní základní pravidla, Dobrodružství Zjednodušená pravidla Scion (2e) pro rychlý úvod do hry
0
Scion: Hero (2e) 2019 Základní pravidla Druhý příručka pro Scion 2e, která naplno otevírá všechny nadpřirozené možnosti postav.
0
Scion: Origin (2e) 2019 Základní pravidla Úvodní příručka hry Scion (2e) určená pro postupné osvojení mechanik.