Long Road to Heaven, the

Vložil(a) KDolecek dne 13.03.2021, 10:30
0
Zatím nehodnoceno
2007
Ukázkové dobrodružtví z Scion: Hero (1st edition)

The Long Road to Heaven vypráví příběh hrdinů, kteří jsou vybráni k ochraně setkání bohů. Tak se utkají s legendární bestií a nalezenou mocnou relikvii s mocí učinit z někoho boha. Bozi následně pověří Sciony několika menšími úkoly, které pomohou růstu jejich Legendy. To vyústí v konflikt s kultem, který objevil odporného zplozence Titánů a následně k objevu tajemství apoteózy (vyzdvižení mezi bohy). Tento bojový vrchol vede k vrcholu emočnímu a etickému, když Scioni a jejich rivalové mají na dosah šanci stát se bohem.

Připravené úvodní dobrodružství pro začátek ve světě Scion, obsažené v první příručce Scion: Hero. Snaží se představit zákonitosti herního světa včetně všech šesti pantheonů. Zároveň je využito jako příklad stavby dobrodružství pro vlastní snahy GM. Skládá se ze 13 scén ve třech aktech a každá scéna má uvedenou přepokládanou náročnost pro fyzické, mentální a sociální výzvy.

The Long Road to Heaven je první ze tří dobrodružství, které demonstrují jednotlivé stupně moci postav (Hero, Demigod, God) a zároveň tvoří společný příběh volně rozesetý do delší kampaně. Navazují The Ragnarök Gambit ze Scion: Demigod a Titanomachy ze Scion: God.

Verze v příručce předpokládá, že hráči použijí připravené postavy.

Příručka neuvádí, kdo z autorů pracoval konkrétně na The Long Road to Heaven.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel

Je obsaženo v těchto produktech

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Scion: Hero (1e) 2007 Základní pravidla Úvodní příručka hry Scion obsahující pravidla pro tvorbu postav, potomků bohů, a úvod do prostředí hry.