Černá krev, díl 1. Gul-Dur

Vložil(a) Sirien dne 24.01.2021, 21:33
1
Průměr: 1 (1 hlas)
2019
Naháněčka se skřety

V tomto příběhu se postavy ocitnou na vzdálené jižní hranici království. Nedávno tam došlo k útoku skřetů na lidské usedlosti a farmy. Skřeti při něm zabili všechny vesničany, kteří se bránili. Ostatní pak byli odvlečeni kamsi do divočiny. Mezi unesenými je i příbuzný jedné z postav (mlynář Erin). Družina se musí rychle vydat po stopách hordy. Jejím úkolem je najít a osvobodit Erina a vrátit se s ním zpět.
 

Určeno po hru
Kategorie produktu

1

Postavy se doslechnou o nájezdech na jihu. Když se tam vydají, narazí na skřety kteří tam mají lidské a trpasličí zajatce v pracovních táborech. Buď se proplíží kolem moc-moc-moc silné hlídky, zjistí co se děje a můžou s tím diverzně něco udělat - nebo jsou zajati a zotročeni na kácení dřeva a musí si zahrát prison break. 

NIC VÍC (užitečnýho) TU NENI.

(nějaký bullshity s magickejma zkamenělinama a skřetí náčelník má nějakou backstory - ale narovinu, koho to zajímá, do hry se to stejně nedostane)

Jakože... vyvařit 16 stránek z ničeho - to je skoro umění. Máme tu nějakou anticenu na kterou bych mohl autory DH za tohle nominovat? Protože tohle u jejich dobrodružství rozhodně neni poprvý...