Skyfarer

Skyfarer

Vložil(a) Markus dne 22.02.2021, 18:42
0
Zatím nehodnoceno
2018
Steampunková výprava létající lokomotivou za dobrodružstvím

Bezplatné stolní RPG vycházející z počítačových her Fallen London, Sunless Sea a především Sunless Skies

Viktoriánsky laděný herní svět představuje fantastickou steampunkovou verzi naší reality. Londýn se kdysi propadl do podsvětí, ale královna Viktorie ho vyzvedla do nebes. Oblohu brázdí lítající lokomotivy navštěvující fantastická místa na tomto pokraji civilizace, jako stvořená pro dobrodruhy a hledače slávy.

Hráči představují posádku lokomotivy. Hlavní nehráčskou roli zastává kapitán lokomotivy, jehož ovšem stihne neštěstí a posádka musí převzít věci do vlastních rukou. Hra používá jednoduchý kostkový systém uzpůsobený pro snadné vyprávění příběhů se spoustou filmových okamžiků, napjatých střetnutí a náročných rozhodnutí. Postavy postupem hry hromadí „nesnáze“ (peril), a čím víc tato hodnota stoupá, tím větší riziko předčasného úmrtí. Z nesnází jim pomáhá mechanika „houževnatosti“ (tenacity).

The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).