Spycraft

Spycraft

Vložil(a) Alnag dne 30.12.2008, 17:10
5
Průměr: 5 (1 hlas)
2005
Špionážní hra plná divokých honiček, napínavých výslechů, svádění protivníků a průniků na území nepřítele.
Alex Flagg, Scott Gearin, Patrick Kapera

Již druhá edice špionážní hry v d20 systému, která nabízí i úpravu pro více akční, post-apokalyptickou, konspirační, hororovou, humornou, pulpovou, vojenskou event. i gansterskou nebo westernovou hru. Hra obsahuje velké množství specifických povolání, systém vitality namísto životů, akční kostky a systém dramatických konfliktů (určený pro nebojové situace a hraný pomocí dovednostních hodů a taktických karet specifických pro typicky špionážní situace jako je např. pronásledování, vymývání mozků, infiltrace svádění apod.)

5

Spycraft je taky jedna z těch hodně rules-heavy d20 her. Ale zase je hodně dobrá v tom, co dělá. A koncept dramatických konfliktů s kartami manévrů je prostě tak strašně dobrý. (Podezřívám autory DnD 4e že to ne úplně dobře vykradli pro koncept skill challenge...)

The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).