Databáze RPG her

Nové přírůstky v databázi

Hole in the Oak, The

Vložil(a) Muzzug dne 14.05.2021, 18:38
0
Zatím nehodnoceno
2019
Expedice do Mýtického podsvětí

Díra ve starém dubu zavede postavy dolů do bludiště spletitých chodeb prorostlých kořeny, do síní starodávného kouzelnického komplexu a na břehy podzemní řeky, kde kdysi stávaly chrámy ještěřího kultu.

Vhodné pro postavy na 1. a 2. úrovni (Old-School Essentials)

Iron Kingdoms Full Metal Fantasy

Vložil(a) Markus dne 14.05.2021, 14:30
0
Zatím nehodnoceno
2012
Varianta hry Iron Kingdoms zaměřená na civilizaci a mecha roboty

Iron Kingdoms Full Metal Fantasy je jedna ze dvou samostatně hratelných variant hry Iron Kingdoms. Tato základní pravidla se soustředí na civilizované oblasti a města světa Immoren. Zabývají se šponáží a souboji mecha robotů, včetně toho, že obsahují pravidla pro jejich výrobu.

Iron Kingdoms

Vložil(a) Markus dne 14.05.2021, 14:03
0
Zatím nehodnoceno
2012
Steampunová fantasy hra vycházející z figurkové wargame

Iron Kingdoms je hra zasazená do fantasticky steampunkového světa Immoren. Jedná se o hrdinskou akční hru, ve které hráči získávají body za hrdinské skutky a potom za ně dosahují skutků ještě větších. Svět má bohatou historii a je plný zajímavých padouchů. Obsahuje systém kariér a taky výroby předmětů. Pravidla vycházejí z figurkové wargame Warmachine & Hordes.

Hra má původ v sérii starších dobrodružství a rozšiřujících příruček, které v letech 2001–2007 vycházely pod názvem Iron Kingdoms vyšly pro d20. V roce 2012 autoři vytvořili samostatnou RPG hru postavenou na hodech k6. Hra existuje ve dvou samostatně hratelných verzích – tj. dvou alternativních knihách základních pravidel:

  • Iron Kingdoms Full Metal Fantasy (2012): Pravidla se soustředí na civilizace a obyvatele měst. Věnuje se špionáži a mecha robotům.
  • Iron Kingdoms Unleashed (2015): Pravidla se soustředí na divočinu a kmenové kultury, které ji obývají. Věnuje se velkým stvůrám a žraním lidí.

Obě verze jsou plně kompatibilní a příručky pro jednu jsou použitelné i v druhé, proto je pro účely databáze považujeme za dvě dílčí varianty stejné hry. 

Ještě později začali autoři publikovat svět Iron Kingdoms jako sérii rozšiřujících příruček pro Dungeons & Dragons 5e.

Iron Kingdoms Unleashed

Vložil(a) Henrik the Little dne 13.05.2021, 18:28
0
Zatím nehodnoceno
2015
Varianta hry Iron Kingdoms zaměřená na nestvůry a žraní lidí

Iron Kingdoms Unleashed je jedna ze dvou samostatně hratelných variant hry Iron Kingdoms. Prozkoumáváte v ní nezkrotné země západního Immorenu, kde jsou dokonce i monstra hrdinové. Abyste přežili, budete potřebovat ne zrovna kladný přístup a velkou chuť k jídlu. Promlátit se, prosekat se, a prožvýkat si cestu mezi svými nepřáteli – pak využijte jejich rozkouskovaná těla jako kvalitní svačinku pro doplnění energie, kterou potřebujete pro krvavé běsnění nebo jako magii. Příšery mohou být špatné, ale být příšerou je skvělé.

Danse de la Mort

Vložil(a) Markus dne 12.05.2021, 09:32
4
Průměr: 4 (1 hlas)
2004
Ukázková upíří kronika složená z osmi scénářů

Celým názvem Vampire: The Requiem – Free Introductory Scenario – Danse de la Mort. Jedná se o ukázkovou kroniku (kampaň) složenou z osmi po sobě jdoucích scénářů, které společně tvoří jednu dějovou linii. Odehrává se v New Orleans. Hráčské postavy zjišťují, že se zrovna staly upíry, a začínají odhalovat alternativní svět existující pod tím naším.

Jednotlivé části vycházely postupně online jako bezplatný úvod do Vampire: the Requiem, později byly zkompletovány do jedné příručky. Ta obsahuje taky zjednodušená pravidla hry, takže celá kronika je samostatně hratelná.