Dead Planet

Vložil(a) kin dne 10.03.2021, 11:04
0
Zatím nehodnoceno
2018
Hororové sci-fi dobrodružství na mrtvé planetě

Mrtvá planeta je prvním oficiálním modulem pro sci-fi hororovou hru Mothership. Na pouhých 48 stránkách najdete přehršel užitečných herních informací použitelných nejen ve zmíněném systému, ale v jakémkoliv hororovém sci.fi RPG.

Hlavními kapitalomi jsou:

  • Vřískot z Alexis: dvoustránkové dobrodružství na opuštěné lodi plné mrtvých těl a s tajemným artefaktem na palubě.
  • Krvavá lázeň v Měsíční kolonii: průzkum malého měsíce obíhajícího Mrtvou planetu, na jehož povrchu je kolonie obývaná ztroskotanými a uvězněnými kolonisty. Jejich společnost je postavena na základech rituálního kanibalismu, ale jinak je překvapivě sdílná, pokud se necítí ohrožena. V jejich řadách se ale rychle rodí plameny Občanské války a noční můry nutí kolonisty k obsesivnímu vytváření děsivých totemů a sošek, jež nejsou jen neškodnou a odpornou dekorací...
  • Planetcrawl na Mrtvém světě: oblast na Mrtvé planetě s několika lokacemi, včetně Rudé věže -  to je  pětipatrový podzemní bunkr plný hrozivých gauntů, což jsou ztělesněné noční můry z Mrtvé dimenze.

Navíc tam je mnoho dalšího skvělého materiálu, většinou v podobě náhodných tabulek. Mezi ně patří například série tabulek pro vytvoření opuštěné vesmírné lodi přímo u stolu,  k100 tabulka Nočních můr, k100 kolonistů, generátor děsivých totemů a tabulka pro selhání hyperdrive pohonu.

Určeno po hru
Kategorie produktu