Winter's Splendor

Vložil(a) Markus dne 27.08.2021, 10:29
5
Průměr: 5 (1 hlas)
2018
Vyšetřovací městské dobrodružství se svátečním laděním

Letošní oslavy slunovratu se konají v okouzlující Mořské čtvrti v Hlubině. Mezi slavnosti patří rušný venkovní sváteční trh a speciální vystoupení ve Vile Cassalander. Příjemná atmosféra je však poskvrněna, když je operní pěvkyně, aasimarka Aria Cavatina, napadena malým ďáblíkem. Městská hlídka událost ukončí a drží hosty ve vile za účelem výslechu, dokud není možné určit viníka. Budou postavy schopny vyřešit záhadu? Pro vilu plnou nejvýznamnějších občanů Hlubiny a rodinu s tajemstvím, která udělá cokoli, aby jej chránily. Chaos a tajemství na vás čekají na slavnostech zimního slunovratu!

Krátké, jednorázové dobrodružství na 25 stranách, určené pro postavy na 1. až 4. úrovni. Odehrává se ve městě Waterdeep/Hlubina a využívá i některé postavy a linky z dobrodružství Waterdeep: Dragon Heist. Postavy vyšetřují záhadu ve vile smetánky během zimních svátků.

Kategorie produktu
Autoři

Překlad

Přeložený název Rok Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Nádherná zima 2019 Chyba Čeština Odkaz

5

Dobrodružství se silnou sváteční atmosférou, která ale nijak nenarušuje představy o Forgotten realms a téměř jakékoli středověkém fantasy světě, do kterého můžete dobrodružství zasadit. POZOR, pro PJ obsahuje několik spoilerů na dobrodružství Hlubina: Dračí loupež.