Winter's Splendor

Vložil(a) Markus dne 27. 08. 2021, 10:29
5
Průměr: 5 (1 hlas)
2018
Vyšetřovací městské dobrodružství se svátečním laděním

Letošní oslavy slunovratu se konají v okouzlující Mořské čtvrti v Hlubině. Mezi slavnosti patří rušný venkovní sváteční trh a speciální vystoupení ve Vile Cassalander. Příjemná atmosféra je však poskvrněna, když je operní pěvkyně, aasimarka Aria Cavatina, napadena malým ďáblíkem. Městská hlídka událost ukončí a drží hosty ve vile za účelem výslechu, dokud není možné určit viníka. Budou postavy schopny vyřešit záhadu? Pro vilu plnou nejvýznamnějších občanů Hlubiny a rodinu s tajemstvím, která udělá cokoli, aby jej chránily. Chaos a tajemství na vás čekají na slavnostech zimního slunovratu!

Krátké, jednorázové dobrodružství na 25 stranách, určené pro postavy na 1. až 4. úrovni. Odehrává se ve městě Waterdeep/Hlubina a využívá i některé postavy a linky z dobrodružství Waterdeep: Dragon Heist. Postavy vyšetřují záhadu ve vile smetánky během zimních svátků.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Autoři

Překlad

Přeložený název Přeloženo Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Nádherná zima 2019 Rostislav „Chyba“ Drozd Čeština Odkaz

5

Dobrodružství se silnou sváteční atmosférou, která ale nijak nenarušuje představy o Forgotten realms a téměř jakékoli středověkém fantasy světě, do kterého můžete dobrodružství zasadit. POZOR, pro PJ obsahuje několik spoilerů na dobrodružství Hlubina: Dračí loupež.