Sword Coast Adventurer's Guide

Vložil(a) ShadoWWW dne 14.07.2020, 03:33
3
Průměr: 3 (6 hlasů)
2015
Vstupní příručka do světa Forgotten Realms

Na Mečovém pobřeží, kraji v Zapomenutých říších, jsou zářné vzory civilizace i nebezpečné lokality plné zla, a to vše obklopuje divočina, která průzkumníkovi skýtá obrovské příležitosti i velké nebezpečí.

Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím je cenný zdroj pro Pána jeskyně i hráče, koncipovaný jako úvod do světa Forgotten Realms. Kromě toho, že kniha popisuje osoby a místa Mečového pobřeží, obsahuje i hojnou míru nových možností pro hráčské postavy, jež zaujmou a inspirují každou družinu dobrodruhů, zejména nové obory povolání a nová zázemí šitá na míru Zapomenutým říším.

Určeno po hru
Kategorie produktu

Překlad

Přeložený název Rok Seřadit vzestupně Překladatel Vydavatel Jazyk překladu
Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím 2017 Merlin, Chrochta, MartinCZ, ShadoWWW Čeština Odkaz

Externí recenze a shrnutí

4

Po Xanatharovi a Volovi je Sword Coast Adventurer's Guide mnou nejčastěji používaná rozšiřující příručka s nápady, které vám mohou pomoci rozšířit vaši hru. I když se jedná o popisy něčeho co najdete již v základní příručce často popisuje jinou oblast,  nebo se na věc dívá z jiného úhlu (Half-elf/ork). Pokud však čekáte knihu nacpanou informacemi o Mečovým pobřežím tak spokojeni nebudete.

2

Pomer cena vs kvalita nic moc. Doporucuju spise sahnout k Forgotten realms kniham ze starsich edic, ktere toho nabizi mnohem vic.