Stars Without Number: Revised Edition – Free Edition

Stars Without Number: Revised Edition – Free Edition

Vložil(a) Markus dne 08.10.2021, 11:42
0
Zatím nehodnoceno
2017
Revidovaná, zdarma dostupná základní příručka Stars Without Number

Stars Without Number: Revised Edition – Free Edition je příručka základních pravidel pro hru Stars Without Number. Jedná se o revidovanou, zdarma dostupnou verzi základních pravidel z roku 2017.

Příručka obsahuje všechno potřebné k hraní této sandboxové sci-fi hry vycházející z old school renesance (OSR). Nahrazuje předchozí verzi základní příručky Stars Without Number: Free Edition (2010) a oproti ní zavádí spoustu iterativních změn a vylepšení – pravidla přesto zůstávají plně kompatibilní mezi sebou navzájem i se všemi vydanými rozšířeními. Příručka kromě klasických mechanik adaptovaných na žánr sci-fi nabízí i pravidla boje vesmírných lodí, hackování, drony atd., ale i rozsáhlé nástroje pro GMa k tvorbě sandboxových herních prostředí, generování hvězdných systémů a planet nebo spoustu námětů na zápletky.

O rok později vyšla rozšířená, placená verze revidované příručky nazvaná Stars Without Number: Revised Edition (2018).

Určeno po hru
Kategorie produktu
Autoři
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 42 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).