The Butcher of Alcross

The Butcher of Alcross

Vložil(a) KDolecek dne 02.04.2021, 18:03
4
Průměr: 4 (1 hlas)
2018
Dobrodružství pro postavy na 4. úrovni v DnD 5e

Na Williamsovic farmě se děje něco divného. Je noc, zima, prší a Helen se pořád nevrátila ze severní pastviny. Po kraji se potuluje Rudý Tom, známý jako Alcrosský řezník a rodina Williamsových se začíná strachovat o svoji dceru. Najdou ji postavy dřív než bude pozdě?

Dobrodružství s lehce hororovou zápletkou. Určené pro one-shot. Dá se zařadit prakticky do jakéhokoliv světa když postavy zrovna cestují opuštěnější krajinou.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Autoři
Vydavatel

4

Tohle vést mě fakt bavilo...

Prostá farma, ve které na první, možná spíš druhý pohled není něco v pořádku. Nečekané, špatné počasí, které postavy na onu farmu zažene, bloumající nemrtvá panna, farma a rodina v ní, na kterých sem tam prostě něco nehraje.

Byla zábava sledovat, jak hráčům pomalu dochází, že je něco špatně. Ať už díky občasným "probliknutím" iluze, časově nesmyslným chováním NPCček, nebo nalezením věcí uvnitř farmy, na kterých je tak nějak něco divného...

 

Malý disclaimer. Na one-shot se to musí dost šroubovat, přesto, že jsme to právě takto hráli. Ale že je to úplně vhodné bych s klidným svědomím říct nemohl. Prostě hráčům musíte vysypat nějaké 100 let staré reálie a čekat, jak jim to docvakne díky různým nesrovnalostem ve vnímání času NPCček vs. to, co jim povíte v rámci pozadí příběhu.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).