Dead Light and Other Dark Turns

Dead Light and Other Dark Turns

Vložil(a) Markus dne 10.02.2021, 23:40
1
Zatím nehodnoceno
2019
Dvojice hororových dobrodružství odehrávajících se na silnicích 20. let

Díky rozmachu automobilismu ve 20. letech 20. století už lidé nebyli při cestování do vzdálených míst odkázaní jen ne železnici. Těm, kteří ti relativní luxus automobilů mohli dovolit, přinesla rapidně se rozšiřující dálniční síť USA příležitost cestovat a navštěvovat nová místa. Jenomže nová síť znamenala i to, že cizí lidé začali pronikat na dosud izolovaná, odlehlá místa. Jaká nebezpečí číhají na nit netušící cestovatele podél zapadlých silnic a okresek?

Sborník dvou dobrodružství odehrávajících se v okolí silnic:

  • Dead Light, starší scénář původně z roku 2013 (viz samostatná anotace). Nahodilé setkání s rozrušenou mladou ženou zavede vyšetřovatele na místo zločinu.
  • Saturnine Chalice, nový scénář poprvé publikovaný v tomto sborníku. Vyšetřovatelům se rozbije automobil, ale když se vypraví pro pomoc, octnou se v domě, kde nic není tak, jak se zdá.
Kategorie produktu
Vydavatel
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).