No Small Crimes in Lankhmar

Vložil(a) Markus dne 01.01.2021, 11:35
2
Průměr: 2 (1 hlas)
2017
Dobrodružství, ve kterém se zmenšení hrdinové vydávají do království krys

Staré přísloví cechu zlodějů praví: „V Lankhmaru neexistují malé zločiny, jen malí zlodějové.“ Jak šeredně se však plete! Při průzkumu opuštěného domu v jedné ze zapomenutých ulic se dobrodruzi náhle octnou v cizím světě, kde je i všední věci dokážou zabít. Prodásledují je titánské kočky a zápasí s nimi vypočítavé krysy z Podlankhmaří. Podaří se hrdinům vypořádat se s následky hrozivé kletby a uniknou z podsvětí nejen s holým životem, ale i nastřádaným lupem? Nebo některé z mnoha zapomenutých tajemství Lankhmaru předčasně ukončí jejich kariéru?

No Small Crimes in Lankhmar je 12stránkové dobrodružství pro 1. úroveň, ve kterém se dobrodruzi zmenší na velikost zvířátek a vydají se do království krys pod městem. Je součástí krabice DCC Lankhmar.

Kategorie produktu
Designér
Vydavatel

Je obsaženo v těchto produktech

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
5
Hodnota
100.00
Dungeon Crawl Classics Lankhmar 2017 Příručka světa, Rozšiřující příručka Adaptace DCC na sword & sorcery žánr ve světě podle povídek Fritze Leibera

2

Tohle malé dobrodružství z krabice modulu DCC Lankhmar jsem použil jako "meet" a dostal od něj mín, než jsem očekávál. Celý twist je zřejmý už z názvu a ilustrace obálky a dobrodružství nemá nic, čím by vás překvapilo. To že se celý příběh odehrává ve třech patrech opravdu malého domu s pár takřka prázdnými místnostmi, tomu taky moc nepomáhá. Raději jsem měl zvolit Masks of Lankhmar.