Hrstka: Africké nebe

Vložil(a) Ecthelion dne 20.06.2020, 21:27
0
Zatím nehodnoceno
2014
Rozšíření pro hru Hrstka, které přináší pro hráče možnost hrát v pouštích Afriky

Tobruk pevnost Tobruk jež zdržuje jakýkoli německý postup na Egypt, držíme pevně. Odrazili jsme tam mnoho útoků, způsobili nepříteli těžké ztráty a zajali mnoho zajatců. Tak se věci mají v Egyptě a na libyjské frontě.“

Winston Churchill, 27. 4. 1941

Toto rozšíření přináší pro hráče možnost hrát po bitvě o Británii další tažení, tentokrát v pouštích Afriky. Představuje nové letouny, které létaly na africkém nebi, mise a úplně jiné prostředí a příběhy. Všechny pravidla z původní hry zůstávají v platnosti.

Toto rozšíření je zaměřeno na obléhání Tobruku (kvůli možnosti použít piloty z bitvy o Británii), ale pokud chcete, můžete si zahrát celé tažení v severní Africe od začátku (kdy spolu budou na nebi bojovat dvojplošníky) až po jeho konec v roce 1943... nebo jakoukoli jeho část, která se vám bude zdát zajímavá. Vaši piloti mohou být kupříkladu převeleni na malé letiště v oáze ztracené v poušti a s omezenými zdroji (jen s několika málo letouny k dispozici, zatímco se mechanici snaží opravit všechny poškozené stroje) vést vlastní válku proti německé jednotce vedené  nacistickým esem, která přepadává a sestřeluje spojenecké transportní letouny.

Určeno po hru
Kategorie produktu
Vydavatel