Jarní Slezina RPG Fóra, 2008

Vložil(a) Anonymní (neověřeno) dne 18.03.2008, 12:22

Zveme vás na Slezinu RPG Fóra! Slezina, někým též nazývaná setkání, sraz, sjezd, slet, atd... je naší tradiční akcí, která se opakuje každého půl roku. Její smysl je prostý - společně se sejít, poznat se, popovídat si, zahrát si. Ačkoliv se akce nazývá Slezina RPG Fóra, srdečně zveme všechny hráče, kteří mají zájem přijet. Nemusíte být letitým návštěvníkem Fóra, přijeďte i tak. A berte s sebou kamarády, přítelkyně či přátele.

O Slezině RPG Fóra

Akce pořádaná RPG Fórem
Víkend 4. - 6. 4. 2008, s možností přijet už ve čtvrtek
Bližší informace

Slezina je neformální akce, opakující se každého půl roku, při níž se na jeden víkend sjede několik (obvykle 20-30) hráčů RPG z celé České republiky a Slovenska. Děje se tam přesně to, co byste očekávali od party RPG hráčů na chatě - povídá se, vaří se, chodí se na procházky a, ehm... už jsem zmínil hraní?

Nejde přitom o žádný "Con", ale vyloženě anarchistickou akci. Někteří lidé se rozhodnou připravit nějakou hru pro ostatní... a tímto stylem vznikne jakýsi "program". Očekávejte hraní klasických her jako Shadowrun nebo Exalted, poznávání netradičních her ve stylu Poison'D, playtes připravovaných Střepů snů, společenské hry jako Mexican Standoff, ale také spoustu deskových či karetních her a... jsme přeci lidé... příjemného klábosení o všem možném až hluboko do noci. Pro představu se můžete podívat na fotky z minulé Sleziny, abyste měli lepší obrázek, jak to na takové akci vypadá.

Letos na podzim se Slezina koná na chatě v Lelekovicích u Brna, v lese asi kilometr za vsí, což v sobě příjemně spojuje snadnou dostupnost a pobyt v přírodě. Berte s sebou spacáky a jídlo na několik dní.

Přihlašování probíhá v tomto tématu - pokud se rozhodnete jet, stačí jen o sobě napsat. Žádné vstupné se nevybírá, jen si připravte tak 100 korun jako poplatek za ubytování na jednu noc (vybírá se až na místě).

Na RPG Fóru je vyhrazena samostatná sekce pro plánování Sleziny, kde najdete všechny potřebné informace. Jsou tam bližší podrobnosti o místě konání a především plánovaných hrách. Na místě se v tom tradičně udělá strašný zmatek, některé hry se neodehrají a jiné naopak přibudou, ale alespoň si už teď můžete udělat představu o tom, co se bude dít.

Jestli se vám líbí vidina víkendu stráveného s jinými hráči RPG na chatě v přírodě, rozhodně přijeďte. Nebojte se, pokud nikoho osobně neznáte - to je v pořádku. Takových lidí přijíždí hodně a většina z nás "starých hercovníků" se osobně poznala také až na jedné z minulých Slezin.

Těšíme se na vás v dubnu!