De Profundis: Letters from Abyss

De Profundis: Letters from Abyss

Vložil(a) Alnag dne 21.12.2008, 19:56
4
Průměr: 3.5 (2 hlasy)
2001
Lovecraftovské RPG hrané pomocí dopisů.
Michael Oracz

De Profundis je hororová hra inspirovaná dílem H. P. Lovecrafta a snaží se v hráčích vzbudit přímý prožitek toho, že jsou hrdiny Lovecraftova díla. Hra se hraje pomocí dopisů (a tímto stylem je i psána) v nichž hráč přistupuje na paranoidní až hororové vnímání světa a kde drobnými detaily naznačuje přítomnost čehosi cizího, temného... jiného. Alternativně se nabízí i verze pro sólové hraní, pokud nenajdete nikoho, s kým byste si mohli dopisovat.

4

Super hra. Výnimočné poňatie, skvelé rady na budovanie "psychodrámy". Je však príšerne napísaná - po prvé, písali ju poliaci, a po druhé, je tak neskutočne rozťahaná, opakujúca sa a šablónovitá, až to bolí. Navyše absentuje výťah pravidiel - a keďže je písaná formou korešpondencie s čitateľom, ťažko sa veci dohľadávajú. Preto hviezdička dole.

3

Tahle hra je fakt divná. Je velmi, velmi žánrová, a z jistého úhlu pohledu by zasloužila pět hvězdiček. Ale docela se zadírá pod kůži a opravdu bych ji nedoporučoval slabším povahám a labilnějším jedincům. Hvězdičky dávám raději tři, protože mám pocit, že nic se nemá přehánět. V tomhle případě ani věrnost žánru... brrr. Neslyšíte vytí?

The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Error: Call to a member function id() on string in Drupal\statistics_counter\EventSubscriber\StatisticsCounterSubscriber::updateStatistics() (line 41 of modules/statistics_counter/src/EventSubscriber/StatisticsCounterSubscriber.php).