Stunning Eldritch Tales

Vložil(a) Aegnor dne 06.02.2021, 18:32
0
Zatím nehodnoceno
2008
Čtyři příběhy pro Trail of Cthulhu

Sbírka 4 příběhů pro Trail of Cthulhu. Každý z příběhů je zároveň určitou poklonou dalšímu žánru.

1. The Devourers in The Mist - Vyšetřovatelé ztroskotali na neznámém ostrově a musí najít nějaký způsob, jak se zachránit. Tohle dobrodružství, vhodné pro pulpovější hraní ToC, vzdává hold tradičnímu drsnému dobrodružství ve stylu muž proti přírodě. Zároveň je toto dobrodružství vhodné jako ukázkové pro nováčky v systému GUMSHOE. Součástí jsou i rady pro hraní na Conech, pro využití jako ukázkový scénář, či pro zapojení do dlouhodobější kroniky. Součástí jsou i předpřipravené postavy.

2. Shanghai Bullets - Vyšetřování v takzvané "Paříži Východu" vzdává úctu klasickým příběhům o mezinárodní špionáži. Francouzský misionář objevil okultní artefakt a brzy poté zmizel, ale předtím stihl vyslat zprávu o nebezpečnosti toho, co nalezl.

3. Death Laugh Lasts - Klasický příběh o Vigilantes s Cthuloidním twistem. Milionář z New Yorku je nalezen mrtev a vyšetřovatelé jsou požádáni o diskrétní vyšetření prapodivných okolností této vraždy.

4. Dimension Y - Zde se setkává Mythos a pulpové Sci-Fi příběhy. Vynálezce dokázal vytvořit přístroj a nahlédnout za závoj do prapodivné "polo-reality". Co se stane, když muž nahlédne za oponu, kde vládne šílenství?

Určeno po hru
Kategorie produktu
Designér
Vydavatel