Maze of the Blue Medusa

Vložil(a) Markus dne 30.04.2021, 15:55
0
Zatím nehodnoceno
2016
Artpunkový megadungeon představující bludiště a vězení mýtických tvorů

Nekonečná přerušovaná noc. Mléčné mimozemské měsíce. Mihotaví démoni ze zlata. Smrtící zahrady, ducharvoucí umělecké galerie, pekelné mašinerie – a v tomto žaláři nesmrtelných hrozeb jsou uvězněny tři dokonalé sestry... Bludiště modré medúzy se čte jak poetická noční můra civilizací zahnilých v čase. Hraje se jako hlavolam složený z nebezpečí a prapodivné podívané.

Spletitý megadungeon o zhruba 300 místnostech v extrémně nelineární mapě. Představuje mezisférické bludiště místností s lehce antickými prvky, ve kterém sídlí spousta postav a frakcí. Někteří přišli dobrovolně, jiní jsou tu uvěznění. Nese se v melancholickém filozofickém duchu, s prvky komedie a gotického hororu. Používá náročnější minimalistický formát textu, který představuje situace často formou strohých evokativních výjevů a jejich rozehrání už nechává na hráčích.

Dobrodružství není určené pro žádnou konkrétní hru, ale obsahuje mechanickou implementaci, která se dá snadno převést do variant starého D&D nebo jejich moderních OSR klonů.

Kategorie produktu
Vydavatel