Expedition to the Barrier Peaks (OAR)

Vložil(a) Markus dne 29.07.2021, 11:32
0
Zatím nehodnoceno
2019
Remake legendárního sci-fantasy dobrodružství ve zřícené vesmírné lodi

Ztroskotaná vesmírná loď, stovky let pohřbená pod Bariérovým pohořím, se probudila a její mimozemští obyvatelé – pobláznění roboti, strašliví androidi a ještě podivnější věci – teď ohrožují svět. Dobrodruzi se těmto hrozbám postavit a zorientovat se v prapodivném interiéru zničeného korábu, rozluštit ovládání cizích technologií a s jejich pomocí přemoct nepřátele. Pokud jste někdy toužili usmažit klepetnatce laserovou puškou, zatímco velíte robotickému sluhovi, tohle dobrodružství je pro vás!

Série Original Adventures Reincarnated přináší přetisky legendárních dobrodružství pro staré edice D&D a jejich revize v konverzi pro pátou edici.

Kniha OAR3: Expedition to the Barrier Peaks obsahuje kvalitní skeny dvou starých vydání Expedition to the Barrier Peaks v původní podobě. Druhá část knihy pak obsahuje jeho remake a rozšíření pro D&D 5e. Remake obsahuje nový, rozšířený úvod s větší motivací pro postavy, podrobnější pozadí a alternativní závěr. Zatímco v originále začíná dobrodružství ve vstupu do lodi, tady je rozpracované i její okolí. Přibyla i nová setkání v existujících patrech a jedno úplně nové patro. Dobrodružství je určené pro dobrodruhy na 8. až 12. úrovni.

Svět
Kategorie produktu
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
0
Expedition to the Barrier Peaks 1980 Dobrodružství První sci-fantasy dobrodružství – fantasy hrdinové v zřícené vesmírné lodi