Obloha z listí a drahokamů

Vložil(a) Milosh1 dne 24.11.2020, 19:20
4
Průměr: 3.7 (3 hlasy)
2002
Geografický modul popisující hvozdy Asterionu

Další geografický modul pro DrD svět Asterionu. Obsahuje rozsáhlé kapitoly o elfech z Červeného lesa, lesních skřítcích ze Zlatého lesa a jejich horských bratrech z Khelegových hor, o trpaslících z Bergondu, Seliaku, o jejich kultuře, sídlech a historii. Modul rovněž popisuje multikulturní město Minkor, kde spolu žijí v harmonii zástupci všech možných ras. Obsah:

  • Hlavní text (100 stran)
  • Klíč bytostí astrálních  (20 stran) - bytosti hvozdu a hor, 15 myšlenkových bytostí.
  • Skřítčí srdce  (40 stran) - dobrodružství pro DrD.
  • Aplikace pravidel DrD 1.6 (28 stran) - popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte(Aplikace pro Dračí doupě plus je volně dostupná na webu autorů.)
  • Doplňky: 8 kartiček erbů, mapa města Minkor, Barevná mapa A2 všech oblastí (Lesa padajících stínů, Khelegových hor, Červeného lesa, Zlatého lesa a Skřítčích vrchů), obal s černobílými mapami podzemní části Minkoru a center skřítčích měst Imchejly a Pakvašína
Svět
Kategorie produktu
Vydavatel

Obsahuje tyto produkty

Průměrné hodnocení Název Vydáno Kategorie Jazyk
5
Hodnota
100.00
Skřítčí srdce 2002 Dobrodružství Putování po světě ve snaze odhalit tajemství mocného artefaktu Čeština

2

Problém toho když popisujete svět po zhruba stejně velkých oblastech je, že některé z nich prostě nejsou zajímavé.

Pokud teda nejste posedlí japonskem a nedostanete záchvat slinění ze skřítků, kterým chybí snad už jen ty katany (...co pamatuju, možná ne a jen jsem je radši už zapomněl). Protože když máte celý fantasy svět bez omezení, tak tohle je to nejlepší, s čím zvládnete přijít.