World of Warcraft roleplay server

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od morech11 »

Vallun píše:Aha, takže to není komplentí server? (píšeš o jedné lokaci).

Navíc o WotK stejně nemám zájem, když už je venku Cata...:/
Vies si predstavit, ako by rpilo 20-30 ludi na styroch kontinentoch? :)
Na RP jedna zona bohate staci ;) k tomu, wow je len nastroj, od povodnej hry to ma hodne daleko ;)

Inak ak nehas na offi a mas zaujem o cata (ktory je podla mna velmi rozporuplny, vela veci ma na nom laka a vela odpudzuje :)), tak potom si bud totalny sialenec, alebo riadny pan (:D), pretoze na freeckach to rozhodne nefunguje ako ma nech tvrdi kto chce co chce. Ved aj wotlk ma este stale problemy ;)
Uživatelský avatar
klaymen
Příspěvky: 110
Registrován: 6. 6. 2011, 12:17
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od klaymen »

Quentin píše: Neboj, my zas máme stejné trauma z casuálů :D
(sice hraju wow vždycky jen pár týdnů po vydání datadisku, ale když už tak pořádně)
Casual myslis prilezitostnych hracov alebo lamy s "But I r casual playz0r" vyhovorkou?
Lebo napriklad na oficialnych forach sa medzi nimi rozdiely nerobia :)

Najviac sa mi pacilo ako sa nejaky DPStard navazal do vybavenia pre mojho disc priesta a v DPS som ho takmer prekonal (Atonement spec). A viackrat som bol kicknuty kvoli svojmu gearu niekym, kto sice mal shiny purple epixx a choval sa ako 1337 h4xx0r, ale herne bol platny iba ako zavazie. :D
morech11 píše:Keby uz mam platit za nejke mmo, tak skoncim pri guild wars 2 alebo tere.
GW2 zatial vyzera super, ale do bety som sa nedostal tak neviem posudit ci je naozaj ta hra tak a skvela ako vyvojari vravia, alebo ide len o obvykle onanisticke PR kecy.
Kazdopadne som skusil par free serverov na WoW, kde ma zavolal kamarat ale vydrzal som tam najviac tak hodinu, aj to len kvoli nemu.
Naposledy upravil(a) klaymen dne 23. 3. 2012, 11:18, celkem upraveno 1 x.
"All power demands sacrifice." - Sindri Myr, Alpha Legion
"The only good is knowledge and the only evil is ignorance." - Ahzek Ahriman, Thousand Sons
"A dagger in the dark is worth a thousand swords at dawn." -Tactica Imperium
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Quentin »

klaymen: To my jsme kickovali, az kdyz ten clovek neco vyrazne failnul (dělal min jak tretinu myho dmg, dva az trikrat umrel na picovinach apod.). Gear nebejvá problém.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
klaymen
Příspěvky: 110
Registrován: 6. 6. 2011, 12:17
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od klaymen »

Quentin: Oh, ano. Don't stand in fire. Skoda ze vela ludi aj za to nadava tankovi/healerovi. Real tank can tank the floor :)

Ale prave kvoli tomu kickovaniu kvoli gearu som hovoril o tom elitizme.
"All power demands sacrifice." - Sindri Myr, Alpha Legion
"The only good is knowledge and the only evil is ignorance." - Ahzek Ahriman, Thousand Sons
"A dagger in the dark is worth a thousand swords at dawn." -Tactica Imperium
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Vallun »

morech11 - ale jo, zlobi to, to vim, nicméně pro hraní pro zábavu to stačí:) A vzhledem kt omu, že momentálně jsem v gildě jen jeden aktivní hráč, tak o nic jiného, než zábavu nejde:) A s Looking for Group je problém - nemám eq, protože nemohu do Catadungů:(

na druhou stranu Ice-online mne sice dokáže vytočit, ale jinak na poměry freeserverů funguje dost solidně - kdyby se někdo chtěl přidat, tak ho rád uvítám;)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od morech11 »

na rp mam zmienovany serer, na normalnu hru ma teraz kamarati natiahli na twinstar (aj tak to nevyexpim :D), predtym som bol na http://drahy.com (inak solidny server ;)),ale vsetko je to wotlk
Sorky, ale ja asi nie :)
Antor

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Antor »

Neoterick teď vážně trochu upadá, ale co vím je ve vývoji jeden noví RP server který má kompletně vlastní svět (vlastní lokace které v normál wow nejsou) a vyvýjí i vlastní systémy boje atd.. Co jsem slyšel mají mít i rasu hobitů a skřetů a inspirují se Tolkienem. Ale má se to spustit prý až 12.12.

Nový World of Warcraft Role-Play Vás zve za své otevřené brány. Můžete u nás objevovat speciální nový svět vytvořený jen a jen pro Vaše potěšení. Na Vašich poutích Vás bude provázet námi vybraná příjemná hudba. O zábavu v pozdních hodinách dne se postará temný les, ve kterém se opravdu ztratíte. Když si však budete chtít užít trochu klidu, můžete si sednout ve své chaloupce a začíst se do rozsáhlého příběhu celého světa, který naši historici po dlouhou řádku let zaznamenávali. Ale to není vše. Vyladěné systémy boje, nové možnosti v RP rozvoji. Nekončící eventy a možnost realizace vlastních nápadů. To vše a mnohem více na projektu Moondrey RP.
http://rp-wow.cz/
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Prdovous »

Věř, že hromada těhle projektů se v životě nespustí a pokud, obvykle přežijí pár týdnů, maximálně pár měsíců (doslova jen pár) ;) Kor pokud ti slibují, že budou mít něco, co svět ještě neviděl, poněvač tyhle věci jsou ve wowku opravdu hodně náročné na úpravu. Jakákoliv práce s úpravou textur, modelů nebo map je fakt hodně náročná. Nicméně existujou servery, které se pořád drží, třeba naše Nostalgia ^^ Z toho, co zatím je stabilně zaběhnutého, jsme na tom asi nejlíp (poněvač narozdíl od Neo máme vlastní patche, úpravy spellů, profesí, map...). Sice nemáme vlastní lokaci, ale zas se držíme lore původních Warcraftů. Jediný, co nemusí někomu vyhovovat je způsob hraní, poněvač po lidech chcem fulltime RP a nemáme rádi farmáře a podobný individua...
Antor

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Antor »

Těžko říct, ale mluvil jsem s jedním z jejich vývojářů a vypadá to opravdu slibně, ale to ukáže až čas, mě se líbí že mají pevně dané datum spuštění :-). Konec konců Mythie se také zpustila a funguje vcelku dobře.
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Prdovous »

Na Mythii se čekalo docela hodně dlouho - a nakonec spustili jako jeden ze tří serverů, které vycházejí z jednoho projektu, asi po roce (odhadem, možná míň, možná víc) vývoje. Vypadá to fajne, ale je to server na styl Neotericu (= volnější RP - ne že by to bylo špatně nebo dobře), takže to není až tak můj styl. Ale zas je to něco nového, co tu ještě nebylo (vlastní svět, textury atd.), tak jsem zvědavý, jak se budou držet. Zatím to vypadá tak, že z Neotericu přetáhli hafec lidí, poněvač u nás jsou změny v populaci minimální ^^
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Raven »

Osobne vidim ze WoW je uz takpovediac za zenitom
když člověk nasedá do těch správných tramvají, tak se může na vlastní uši přesvědčit, že mezi nastupující generací teenagerů WoW za zenitem rozhodně není (i když už brzy nejspíš bude potřeba krychlový design, aby bylo možné zaujmout další nastupující generace)
Na druhou stranu se mi už i přihodilo, že jsem měla celé WoW universum jen pro sebe, protože došlo k úplnému vylidnění serveru

Pand se bojím a vidět je nechci. A ani mlhu kolem nich
A vůbec nezáleží na kvalitě jejich roleplayingu
R
"Make BDSM, not war, sister."
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Prdovous »

Nestraš, už takhle si děláme z wowka prdel, že slovo "kruh" je tam cizí slovo a je mazáno ze všech slovníků, která tam najdeš, natož z toho dělat Minecraft... :D Pandy mi taky přijdou přestřelený, poslední styl hry jakbysmet. Holt je to vyloženě cílené na asijský trh a s tím nic nenaděláš. Prachy jsou prachy, vydělávat se musej a hádám, že tímhle si WoWko naláká hromadu nových hráčů. Kromě toho mám dojem, že MoPko je poslední datadisk, takže pokud neudělají ještě něco, zajímalo by mě co přijde potom. Proslýchá se cosi o projektu jménem Titan, ale kdo ví... :)

Ale říkej to někomu, kdo by nejraději viděl něco jako "World of Lordaeron" a v období Warcraft I až Warcraft III, poněvač tam to lore mělo hlavu a patu, dalo se na to koukat, hrálo se to parádně, příběh byl fajn a hrdinové se nerecyklovali jako na běžícím pásu :)
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Invictus »

Prdovous píše:Ale říkej to někomu, kdo by nejraději viděl něco jako "World of Lordaeron" a v období Warcraft I až Warcraft III, poněvač tam to lore mělo hlavu a patu, dalo se na to koukat, hrálo se to parádně, příběh byl fajn a hrdinové se nerecyklovali jako na běžícím pásu :)
This.
Asi taky proto mě to Wowko nikdy vlastně moc nechytlo, prostě kulisy to mělo fajn, a byla docela sranda projít si lokace z Warcraftu v 3D, ale ten navazující příběh, dá-li se to tak nazvat, mě prostě nějak nechytl a spíše zmátl. Jinak už druhým rokem hraju LOTRO a jsem celkem happy.
Iron Within
Iron Without
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Prdovous »

No, proto jsme si udělali vlastní server a zasadili ho do událostí po konci Frozen Thronu, kde ještě není WoWko a pořád je to lore pěkný, zajímavý a dají se tam vymýšlet solidní zápletky bez toho, aniž bychom potřebovali vyvádět psí kusy s heroickými postavami ^^
Mikolas@spectrus.cz

Re: World of Warcraft roleplay server

Příspěvek od Mikolas@spectrus.cz »

Spectrus RP - Až za hranice fantazie.
Dobré odpoledne, já také přidám slovo do pranice a pokud si to někdo přečte, budu velmi rád a ještě raději, když se přijde podívat :)

Jsem administrátorem jednoho WoW 3.3.5a serveru, který je zaměřen výhradně na Role Play. Hru jsme přesměrovali do jedné lokace, kterou jsme upravili a propracovali do detailů - přiznejme si, WoW samo o sobě není ve věci herního světa příliš propracované. Upravili jsme systém spellů a RP boje - přidali jsme vizualizace útoků čistě pro požitek z role play a pro viditelnost daného útoku. Další věc, kterou jsme si vzali do parády je systém získávání zkušeností. Náš server totiž jako jediný z těch, které se zaměřují striktně na RP, umožňuje získávat zkušenosti, které se projeví na vaší postavě, po vzoru klasických RPG her. Vaše postava tedy získává zkušenosti a při dostatku zkušeností postoupí na další úroveň, kde má možnost naučit se například nová kouzla nebo se jí zpřístupní jiné další systémy. Levelů - úrovní které postava může dosáhnout je celkem 5, s tím že první 4 úrovně lze dosáhnout svépomocí, bez zásahu Game Mastera, tedy plněním úkolů, zabíjením monster... 5. úroveň je jakési ocenění nebo bonus, které může získat pouze hráč, který hraje dobře svou roli, potažmo tedy i hraje dobře RP. Tato poslední úroveň obnáší mnohá zvýhodnění, za která stojí držet se RP a hrát jej opravdu kvalitně a né jen mimoděk při farmení. Samotné RP je hodnoceno body, které udělují velmi aktivní Game Masteři, kteří se rovněž starají o interakci NPC s postavami hráčů a o další oživování světa.
Příběh je zasazen do doby těsně po Bitvě o Hyjal, tedy do příběhu hry jako takové, což vám nabízí například možnost účastnit se velkých událostí v dějové linii hry, což považujeme za velmi zábavné a pro vaše postavy jistě zajímavé.

Pokud to zaujalo alespoň někoho z vás natolik, že by to chtěl alespoň vyzkoušet, zde je odkaz: Spectrus RP - Až za hranice fantazie.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů