Každodenní podivnosti

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vitus »

Jerson píše: 8. 6. 2021, 09:08 To vím, a kamarádky se mi svěřily s různými věcmi. Nicméně ochota vzít si na sebe kroužkové bikiny nejspíše vyžaduje poměrně specifickou kombinaci vlastností, protože - zcela upřímně - je to jeden z nejméně praktických kusů oblečení, který si umím představit. :-)
Ehm, nechci nikomu brát iluze, ale zkusili jste někdy boty na vysokých jehlových podpatcích ? To mi přijde stejně nepraktické jako kroužkové bikiny, ale vidět v tom dámy pobíhat po ulici, řídit auta, štrádovat krajinou není až takový problém a mám podezření, že do nošení něčeho podobného většinu z nich taky nikdo nenutí. $lol$
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od ilgir »

No nevím, boty na jehlách aspoň nestudí a nejsou tak těžké. :lol:
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Lorwyn »

Jakože, mě kroužkový bikiny nepřijdou nějak extra odvážný (spíš nudný, pokud něco). Proč vypadat jako obálka starýho pulpu? A krom téhle konkrétní symboliky jsou to jen kovový plavky, no.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jerson »

Vitus píše: 8. 6. 2021, 10:40 Ehm, nechci nikomu brát iluze, ale zkusili jste někdy boty na vysokých jehlových podpatcích ? To mi přijde stejně nepraktické jako kroužkové bikiny, ale vidět v tom dámy pobíhat po ulici, řídit auta, štrádovat krajinou není až takový problém a mám podezření, že do nošení něčeho podobného většinu z nich taky nikdo nenutí. $lol$
Osobně zkušenost nemám, ale viděl jsem videa dokazující, že v nich kluk dokáže i jezdit na skateboardu, a z pozorování vím, že většina žen jim odporuje proto, že nikdy neměla dobré (a drahé) boty na vysokých podpatcích.

Navíc mají řadu dalších nezanedbatelných výhod, jako třeba že vyrovnávají rozdíly v preferencích výšky mezi muži a ženami. Ale hlavně jejich moderní vývoj trvá už nějakých 70 let a má za sebou několik miliard kusů a desetitisíce modelů, na kterých byl vyladěn. Kroužkové bikiny by po takovém vývoji taky vypadaly mnohem lépe. Jen ta praktičnost je pořád o tři třídy nižší :-)
Uživatelský avatar
Muzzug
Příspěvky: 372
Registrován: 28. 10. 2009, 10:23
Bydliště: Brno

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Muzzug »

Zase si myslím, že nošení kroužkových bikin bude mít mnohem menší dopad na kotníky, kyčle, záda a vlastně celé pohybové ústrojí, než boty na podpatku (což podle mě dost neguje jakékoli další výhody).
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jerson »

No to si právě nejsem jist, alespoň ne u toho mého modelu. Protože mít přes ramena / okolo krku skoro třičtvrtě kila oceli na koženém řemínku a okolo boků necelé půl kilo mi přijde horší. Ale až dostanu nějaký poznatky z prvního skutečného testu, tak se o ně podělím, bude-li zájem.
Uživatelský avatar
Muzzug
Příspěvky: 372
Registrován: 28. 10. 2009, 10:23
Bydliště: Brno

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Muzzug »

Tak při krátkodobém nošení bude asi nepříjemnější mít ty bikiny, to jo. Z dlouhodobého hlediska budou víc destruktivní ty boty (nepředpokládám, že by v kroužkových bikinách nějaká žena chodila každý den, kdežto s různými typy bot na podpatku to tak klidně může být).
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Každopádně nic pro lidi s alergiemi na kovy.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Korhul »

Z přímého přenosu jednání Senátu jsem se dozvěděl, že probíhá zatmění Slunce.
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od komi »

Kroužkové bikiny že jsou zbytečné a sexistické? To jste asi nikdy nehráli RPG ze světa, kde v extrémně horkém, tropickém podnebí útočí hordy mrštných ozubených zombie kojenců! Tam je taková výstroj podmínkou přežití nejen u žen, ale i u tučnějších, či výrazně nasvalených mužů!
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vallun »

Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Sosacek »

Kamaradka mi rekla, ze ji prisel spam zacinajici slovy "Hello my name is Evelyn Parker" a trochu je to rozhodilo.
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Sosacek »

Jako "Kanadane pali kostely" na mem seznamu predikci na rok 2021 nebylo.
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Sosacek »

Youtube se zblaznil a nabizi mi katany.

A to jsem rikal ze na Slezinu nejedu.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Dnes jsem narazil na pojem NFT / non-fungible tokens. Začínám být na některé věci už moc starý, nebo je to fakt taková mrdka, na jakou to vypadá? Pokud to tak je, proč se v tom točí stovky milionů dolarů?
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů