Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

Ahoj! Sháním Dárkový komplet Dračího doupěte 1.6, viz následují ilustrační foto.
drd_komplet.jpg
Pokud je někdo ochotný ho postrádat, tak mohu na oplátku nabídnout pravidla Dračího doupěte, moduly, příručky, fanziny, pár figurek a nějaké další RPG. Výměna by samozřejmě proběhla tak, aby byla výhodná pro majitele Dárkového kompletu. Pokud by někdo měl komplet na prodej a nemá zájem o výměnu za jiné knihy, nemám problém provést výměnu za státní měnu. V případě zájmu mi prosím dejte vědět pomocí SZ.

EDIT: pro přesný soupis věcí na výměnu mě kontaktujte do SZ
Naposledy upravil(a) izotrop dne 10. 6. 2023, 11:28, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1094
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Wolfus »

To je pekna zbierka! Mal by som zaujem minimalne o Zlatu pavucinu a Oblohu z drahokamov + pokial su tie "nove" PPP 1.6 E, tak aj o tie. Plus este porozmyslam a ked tak napisem spravu.
DrD (II), Pribehy Imperia
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

Wolfus píše: 16. 4. 2023, 19:17 To je pekna zbierka! Mal by som zaujem minimalne o Zlatu pavucinu a Oblohu z drahokamov + pokial su tie "nove" PPP 1.6 E, tak aj o tie. Plus este porozmyslam a ked tak napisem spravu.
Díky, ok napiš pak SZ. Bohužel 1.6 jsou PPZ D (mám i B), PPP D a PPE A. Jinak stav a ceny jsem nerozepisoval, protože je toho moc a zabralo by to asi zbytečně moc času. Detailní info a klidně foto poskytnu do SZ podle konkrétního zájmu. Primárně mi jde taky o tu výměnu, i když tomu dávám spíš minimální šanci.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od ShadoWWW »

Bouchi tu kdysi říkal, že Altar má v plánu ten dárkový komplet v budoucnu znovu vydat. Takže možná se ho časem dočkáš i ofiko.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

No to by se mi líbilo a šel bych do něj, ale zaprvé Altar nevypadá úplně aktivně a nemálo věcí už bylo řečeno a nedoručeno a zadruhé já jsem sběratel, takže mi reedice neuspokojí potřebu, hlavně pokud se bude nějak lišit od prvního vydání. Každopádně díky za info, to jsem ani nevěděl.
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

Mimochodem, je tady vůbec někdo, kdo tu Dárkovou edici má a klidně to nechce prodat, ale alespoň by se pochlubil fotkou?
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1094
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Wolfus »

Lisit sa (ak raz vyjde a ja by som bol velmi rad, keby vysla) urcite bude, pretoze povodna viazana edicia je (ak ma pamat neklame) vo verzii D a nova by asi bola minimalne E, ak nie novsia 😉
Za tento příspěvek děkují uživateli Wolfus:
izotrop
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od ShadoWWW »

Byla to verze 1.6E (nejnovější), aspoň ta, co mám.
20230416_212837.jpg
20230416_212900.jpg
Za tento příspěvek děkují uživateli ShadoWWW tito uživatelé (celkem 2):
izotrop, Wolfus
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Cor »

IMG_20230416_213637.jpg
Za tento příspěvek děkují uživateli Cor:
izotrop
Uživatelský avatar
Vandalicus
Příspěvky: 737
Registrován: 17. 4. 2006, 20:04
Bydliště: Brno

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Vandalicus »

Rad bych se ujal DrD pro Experty Svet, jestli pak bude k mani.
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

Vandalicus píše: 17. 4. 2023, 06:52 Rad bych se ujal DrD pro Experty Svet, jestli pak bude k mani.
Jasně, buď napiš SZ nebo o víkendu napíši já.
Angarov
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 6. 2022, 21:44

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Angarov »

Já bych měl případně zájem o rozšiřující moduly k Asterionu, klidně o všechny, pokud by nevyšla předchozí rezervace.
izotrop
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 7. 2022, 10:18

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od izotrop »

Angarov píše: 17. 4. 2023, 22:10 Já bych měl případně zájem o rozšiřující moduly k Asterionu, klidně o všechny, pokud by nevyšla předchozí rezervace.
Jasné, dám vědět o víkendu, to od teď platí pro všechny případné následují příspěvky.
Odan
Příspěvky: 10
Registrován: 18. 10. 2020, 06:35

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od Odan »

ShadoWWW píše: 16. 4. 2023, 20:30 Bouchi tu kdysi říkal, že Altar má v plánu ten dárkový komplet v budoucnu znovu vydat. Takže možná se ho časem dočkáš i ofiko.
To by bylo hezké. Pokud by se s pravidly pro začátečníky, pokročilými a experty vešel tak do 1500 kč tak bych si je koupil též.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna / prodej Dračího doupěte a dalších RPG

Příspěvek od ShadoWWW »

Kdo uvažujete nad koupí RPGčka nebo gamebooku, u Dobrovského (v prodejnách) mají do konce víkendu 20% slevu na všechno (nejen RPGčka a gamebooky).

Pozor. JaD mají stále staré první vydání.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti