Co si zahrajeme?

Jarní Slezina RPG Fóra proběhne v termínu 8. - 11. 6. Přijďte se slézt!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Diskuze k domlouvání, co bychom si mohli zahrát.

Momentálně probíhá první kolo - nadhoďte, co byste rádi vedli nebo hráli

Tabulka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vitus »

Jezus píše: 15. 5. 2023, 14:21 Čímž pádem bych měl mít dostatek času na jeden jiný větší blok a rád navážu na minulou pozitivní zkušenost s Dračákem podle staré školy. Tudíž...
Dopsal jsem tě pro jistotu do seznamu :).

Doufám, že zase použijeme Yorkův generátor postav, minule se mi podle něj hrálo dobře ;).
Za tento příspěvek děkují uživateli Vitus:
Jezus
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Tak já vám jako kompenzaci připravím nějakou hustou hru na příští Slezinu. Třeba na vzducholodi, něco jako pokračování vzducholodi do Arkhamu, jen o dva levely výše :-)
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Zkusil jsem nastřelit harmonogram. Vzhledem k tomu, že odpadla Omega, to tentokrát máme překvapivě volné, takže se určitě dá ještě něco domluvit.

Jo a já se omlouvám, ale stahuju nabídku Where The Wheat Grows Tall, protože osr je tam plno a já bych si radši zahrál něco nového. Třeba Dream Apart mrk mrk
Za tento příspěvek děkují uživateli Selhan tito uživatelé (celkem 2):
Jezus, Vitus
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

Dobrá práce :clap: I když schovat to tak, že člověk musí použít posuvník, aby to našel, bylo zákeřné :D A teda trochu se to dubluje s tím rozpisem aktivit, co někdo jiný aktivně založil na další lištu...

BTW já žádnou hru ani nenabízel, protože to jednak vypadalo i tak dost našlapaně (ono vlastně asi pořád je a počítám, že se to ještě "vystříbří") a jednak si troufám něco vést jako konzervativní člověk nejvýše v DrD2, případně DnD/JaD :-)

Kdyby ale někdo měl fakt zájem si tyhle systémy zahrát/připomenout ve slovanskými mýty inspirované "vesnické fantasy", tak se nebráním, protože to vypadá, že tam budu mít prostor (reálně to spíš vidím, že se přifařím ad hoc k něčemu, co se objeví, ale úplně jsem tuhle "nabídku" nechtěl zamlčet :-) ).
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vitus »

Jezus píše: 15. 5. 2023, 15:57 Kdyby ale někdo měl fakt zájem si tyhle systémy zahrát/připomenout ve slovanskými mýty inspirované "vesnické fantasy", tak se nebráním, protože to vypadá, že tam budu mít prostor (reálně to spíš vidím, že se přifařím ad hoc k něčemu, co se objeví, ale úplně jsem tuhle "nabídku" nechtěl zamlčet :-) ).
Vesnickou fantasy beru v jakémkoliv (rozumném) systému :D .

Bohůmžel u nás doma stále probíhá rekonstrukce, takže se nedostanu k ničemu, co bych mohl sebou vzít :roll: (kromě kostek, ty jsem si odstěhoval sebou).
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vitus »

Vitus píše: 15. 5. 2023, 16:00
Jezus píše: 15. 5. 2023, 15:57 Kdyby ale někdo měl fakt zájem si tyhle systémy zahrát/připomenout ve slovanskými mýty inspirované "vesnické fantasy", tak se nebráním, protože to vypadá, že tam budu mít prostor (reálně to spíš vidím, že se přifařím ad hoc k něčemu, co se objeví, ale úplně jsem tuhle "nabídku" nechtěl zamlčet :-) ).
Vesnickou fantasy beru v jakémkoliv (rozumném) systému :D .

Bohůmžel u nás doma stále probíhá rekonstrukce, takže se nedostanu k ničemu, co bych mohl sebou vzít :roll: (kromě kostek, ty jsem si odstěhoval sebou).
EDIT:
Selhan píše: 15. 5. 2023, 15:38 Zkusil jsem nastřelit harmonogram.
Koukám, že bych se mohl zúčastnit i designového posezení - jenom pro jistotu, to je jen pro seriózní designéry nebo tam může přijít i někdo jako moje maličkost ?
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Aha, on tam někdo založil list s harmonogramem. Klidně můžeme použít ten, ale nevím, jak to bylo zamýšleno.

Vitus píše: 15. 5. 2023, 16:04 Koukám, že bych se mohl zúčastnit i designového posezení - jenom pro jistotu, to je jen pro seriózní designéry nebo tam může přijít i někdo jako moje maličkost ?
Na začátku rozdáme krátký test z teorie a papír na esej o dvou normostranách na téma "co je OSR", aby se mohl zúčastnit kdokoli, i když třeba nemá žádný universitní titul v oboru. Takže se toho vůbec neboj. :D
Za tento příspěvek děkují uživateli Selhan:
Vitus
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

Selhan píše: 15. 5. 2023, 16:19 Aha, on tam někdo založil list s harmonogramem. Klidně můžeme použít ten, ale nevím, jak to bylo zamýšleno.
Dal jsem tam na ukázku svůj dungeon.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od York »

Selhan píše: 15. 5. 2023, 16:19 Na začátku rozdáme krátký test z teorie a papír na esej o dvou normostranách na téma "co je OSR"
A následně se pohádáme, která odpověď je správná? $D
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

Selhan: $lol$ $lol$ $lol$

York: Tak samozřejmě, bez řádné "diskuse" by to nebylo žádné posezení :-D
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

(Pro jistotu, delam si srandu a urcite je to pro vsechny.)
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

Jasné. A kdo by se necítil na esej o OSR, stačí, když ji napíše na téma "Co jsou to příběhové hry" :-D
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Bifi »

Alebo "tradičné hry"... voľný výber.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6886
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Antharon »

Inak esej je nicnehovoriaci slohovy zaner, mali by sme si stanovit nieco poriadne napriklad:
-bájka
-fejtón
-úvaha
-citovo podfarbený opis
-cestopis
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vitus »

Antharon píše: 16. 5. 2023, 13:27 -cestopis
Teď jsi to trefil na hlavičku, já jsem si pořád říkal, do jakého žánru patří zápisy z hraní a on je to vlastně cestopis:
"Šli jsme tam, tudy a tudy, tam jsme viděli to a to, tak jsme šli onam, kde se stalo onaco..." $lol$
Za tento příspěvek děkují uživateli Vitus tito uživatelé (celkem 2):
Bifi, Antharon
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů