Co si zahrajeme?

Tradiční setkání přátel RPG Fóra aneb „pojeďme spolu na víkend na chatu“. Opět letos v květnu!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Diskuze k domlouvání, co bychom si mohli zahrát.

Momentálně probíhá první kolo - napište cokoli vás napadne, uvidíme co z toho půjde zvládnout :D

Pište vyplňte návrhy primárně do tabulky zde: https://calc.nolog.cz/SlezinaRPGF22 - v diskuzi se to může přehlédnout, ta má být doplňující.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Co si zahrajeme?

Příspěvek od Markus »

Hodil jsem do nabídky megadungeon Castle Xyntillan. Pravděpodobně udělám na Slezině jednu výpravu a potom to přejde ve sporadickou online West Marches kampaň pořádanou přes fórum.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Poslyšte, myslím že tady máme jeden velký rest - Into the Odd. Kdo si se mnou zahrajete Electric Bastionland?

edit:
Obrázek
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Markus »

Zkusíme aspoň nějak nahrubo nahodit ty herní bloky a domluvit, co se kdy bude hrát?

Začal bych tím, že potvrdíme, co je vlastně v nabídce – resp. co z těch her nabídnutých v dokumentu platí.

Já samozřejmě potvrzuju svůj Xyntillan, viz samostatná diskuze.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Tak počítám, že platí vše co tam je a má to zájemce?

Nahodil jsem tam ještě pár věcí, co mám a můžu odvést:
- Waking of the Willowby Hall, dungeon se zákeřnou husou Mildred
- Lost Roads, "a game of climate migration in a bygone age"
- Durance, hra o vězeňské planetě
+ cokoli z loňské dungeonové kuchyně

A neostýchejte se naspat tam, co si chcete zahrát jako hráči - třeba se někdo najde, kdo to má a zná. Neříkám, že to vyjde, ale bez zeptání je ta šance o dost menší.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Vaarsuvis
Příspěvky: 689
Registrován: 15. 2. 2008, 10:42

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vaarsuvis »

Můj Other Dust stále platí. Ještě uvažuju o tom, že bych přidal Mausritter: The Estate.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Markus »

Tak už tam někdo (Selhan?) koukám naházel bloky. Akorát mi není jasné, proč je v pátek a sobotu blok "dopoledne" a pak až "večer". Jako... ještě bych pochopil "odpoledne" a "večer" (kdo má ráno vstávat, že?) ale ta volná odpoledne tam jsou proč? Nebude ten den pak zbytečně prázdný?
Uživatelský avatar
Vaarsuvis
Příspěvky: 689
Registrován: 15. 2. 2008, 10:42

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vaarsuvis »

Markus píše: 27. 4. 2022, 20:48 Akorát mi není jasné, proč je v pátek a sobotu blok "dopoledne" a pak až "večer".
Možná je to zamýšleno jako A.M. a P.M.?
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od ilgir »

Nekoná se v pátek po obědě povinný pochod smrti? :-)=
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Vidím tam všehovšudy dvě hry, na které se nahlásil nějaký rozumný počet lidí. Jestli to nechceš mít zbytečně prázdné, tak to asi bude chtít spíš dotlačit lidi k tomu se na tom domluvit než přidávat další kolonky.

Když dopolední hra začne v deset, tak s přestávkou na oběd skončí někde kolem čtvrté.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Tyrael »

Jak jsem už hodil do info - já mám v plánu několik věcí - podle zájmu:
Dungeonfarer - můj soutěžní příspěvek do RPG Kuchyně 2021 - hack hry Skyfarer v Scifi/fantasy settingu, kterej už pár let připravuju. Rychlá tvorba postav, rychlé zasvěcení do settingu.
GOAT CRASHERS - Rychlovka na pár hodin max, vhodná pro začátečníky. Hrajou se kozy na párty. Pravidla na 1 stranu, deník postavy se vejde na vizitku :lol:

Čas zatím odhaduju - DungeonFarer pátek dost večer/v sobotu odpoledne, Goat Crashers kdykoliv a klidně opakovaně.
Pokud bude extra zájem - můžem pokecat a vymyslet nějaké další RPG v systému "Resistance Toolbox" (systém odvozenej od PbtA) kterej mám teď nastudovanej.
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Markus »

Selhan píše: 27. 4. 2022, 21:08 Když dopolední hra začne v deset, tak s přestávkou na oběd skončí někde kolem čtvrté.
OK, tak pokud konec kolem čtvrté chápeš jako dopoledne, tak už se orientuju. :) Potom pauza na večeři a relax a třeba od sedmi začíná večerní blok, to jde.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Vitus »

Vaarsuvis píše: 27. 4. 2022, 19:43 Ještě uvažuju o tom, že bych přidal Mausritter: The Estate.
Na to se hlásím, chtěl jsem to vždycky vyzkoušet, aspoň pak budu moct poreferovat bratrovi, zda se to hodí na hraní pro jeho syny.
Tyrael píše: 27. 4. 2022, 21:12 Dungeonfarer - můj soutěžní příspěvek do RPG Kuchyně 2021 - hack hry Skyfarer v Scifi/fantasy settingu, kterej už pár let připravuju. Rychlá tvorba postav, rychlé zasvěcení do settingu.
Tohle je jeden z dungeonů, co jsem z Kuchyně zatím nečetl, takže se to hodí, že bych ho vyzkoušel :).
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Dungeonfarer je ještě z Markyho dračí kuchyně.

Other Dust bych jinak viděl spíš na čtvrtek nebo pátek, když jsme tam prozatím nahlášení samí čtvrtečníci.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Markus »

Já se schválně přihlašuju dost konzervativně – zatím Other Dust a případně Willowby Hall –, abych si už teď nezaplácal celý program a hlavně aby byla i místa pro ostatní. Beru to tak, že se teď upíšu k jedné dvěma hrám a až na místě budu vyplňovat volná místa, jak zrovna bude chuť. A podobně to asi budou mít i další.

Tím chci říct, že to, že teď není moc přihlášených lidí, neznamená, že nebudou na místě – ostatně je nás tam bezmála dvacet (?) a lidi se asi budou chtít nějak zabavit. To uživí víc než jednu hru v jednom bloku.
Odpovědět

Zpět na „Jarní Slezina 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů