WANTED: Dream Team (DrD II online )

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Hynek

Re: WANTED: Dream Team (DrD II online )

Příspěvek od Hynek »

Tak discord uz je založený? Jestli jo tak to pošlete at se můžu připichnout dik. Jinak souhlasím dá se říct se vším co bylo napsáno. Pro mě určitě lepší začít na nizke úrovni pak mám postavu radši. Přemýšlím o alchymistovy nebo šaman záleží i podle ostatních za co budou hrát.
Uživatelský avatar
Wulfric
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 2. 2018, 20:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: WANTED: Dream Team (DrD II online )

Příspěvek od Wulfric »

Discord zde: HIDDEN. Já jsem teď hrál kouzelnickou postavu přes 2 roky (v těch relativně nemnoha chvílích, kdy jsem zrovna neprůvodcoval), tak bych si docela rád zas střihnul něco víc do bojovníka/válečníka. Ale jak říkáš, musíme to pak dát dohromady jako družina.
DrD v1.6 od r. 2001 do 2006, krátce DrD+, HEMA a konečně DrDII od r. 2016 dosud, tvůrce Světa Velimaru.
Pavlajz
Příspěvky: 10
Registrován: 27. 11. 2019, 22:24

Re: WANTED: Dream Team (DrD II online )

Příspěvek od Pavlajz »

Borci, vse co jste tu sepsali, zni moc pekne a rad bych se toho zucastnil! Je moznost se jeste pripojit a zjistit, jestli se nase predstavy fakt shoduji? :)
Uživatelský avatar
Wulfric
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 2. 2018, 20:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: WANTED: Dream Team (DrD II online )

Příspěvek od Wulfric »

Pavlajzovi už jsem odpověděl na mail, ale napadá mě, že se mi ozvalo tolik lidí, kteří teď prodlévají na seznamu zájemců-náhradníků, že by to možná vydalo i na druhou takovou družinu. Nechcete si to zkusit dát dokupy, Pavlajz (bych vás nějak na sebe odkázal)?
DrD v1.6 od r. 2001 do 2006, krátce DrD+, HEMA a konečně DrDII od r. 2016 dosud, tvůrce Světa Velimaru.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti