[META] Emotion XP a komentáře

Zdejší PbP hraní RPG ve hře Chuubo.

Moderátor: MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

[META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Hope and Glory »

Obrázek
V tomhle vlákně se budou odehrávat reakce ostatních hráčů (či jiných čtenářů) spojené s udělováním emotion XP a také jiné reakce a komentáře čtenářů.

Jak udělit emotion XP:
1) Ocitujte část hry, která ve vás vyvolala příslušnou emoci pomocí funkce quote.
2) Přidejte odpovídajícího smajlíka (z fóra nebo unicode).

Jak vložit jinou reakci?
Prosté ji napište volnou řečí.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Díky, normálně by mi to přišlo hrozně za roh, ale pak jsem si právě uvědomil, že je to prakticky jistý emoexp :D
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Corneliu Pillat
Příspěvky: 147
Registrován: 15. 6. 2021, 00:31
Bydliště: replika vládního domu, Upper Floor

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Corneliu Pillat »

J35U5xMachina píše: 16. 2. 2022, 14:45 ...
Všechno jsou to skvělé pohádky, co nám povídá, ale kdybys znala korporát tak jako já..."
- zatnu mechanickou ruku v pěst, jak jsem to viděl dělat cool postavy na vejru -
"a MemeSis si to taky myslí. Teda řeknu ti, ta chica je docela střelená, ale myslí ji to skoro tak spídy jako tobě.
Jo, abych nezapomněl, raději jí neříkej, že jsem se v tvé přítomnosti pohyboval bez trenek. Vím, že jsme jen kamarádi - po pravdě tě beru trošku jako koboldího kompaniona, co jsem vždycky chtěl - ale myslím, že MemeSis bude dost žárlivá - nemusela by to pochopit, víš?"

Objednám něco k jídlu a pokračujeme v hovoru.

"Jak jsem říkal, volby jsou fajn cíl, ale nejsem to úplně , chápeš? Myslím - co po tom? To mám jako řídit HoGlo? Cool, ale taky trochu bóóríng! Myslím, že bych se měl vrátit na cestu kybernindžy, to mi vždycky šlo. Jenže Corneliu a Ohmové zničili Loukvods, takže není žádná pořádná lokace, kde by to šlo. Leda bych jako Primus Optimus - ten titul jsem vymyslel z prájministra - obnovil v Loukvods gravitaci a pak se vydal lovit Ohmy :think:
Awesome! Míjo, tys mi vždycky pomáhala vymyslet cool nápady!
...
Obrázek
Corneliu Pillat
Deník

Obrázek
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Abych nezapomněl - Míjino přemýšlení, co by mohlo znamenat cukající J35U5ovo rameno, bylo neskutečně vtipné, stejně jako její pozdější přemítání a její taktní vyčkávání během J35U5ovi masturbace... nicméně jako jeho hráč jsem z toho byl i docela rozpolcený :lol:
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Míja »

Jednoho emíka pro Cora za "Co by na to řekl Ježíš, když jsou teď jedna ruka?" !
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sarsaparillos »

Corneliu Pillat píše: 3. 3. 2022, 22:42 ...jako jeden takovej zmrd, co kvůli lžím a ambicím v jednadvacátým století rozvrátil svojí zemi - Rusko...

ObrázekObrázekVyprávěl si s Míjou o špatných koncích v pohádkách, příbězích o přáních a příbězích o čarodějkách.
:clap: 🤭
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od MarkyParky »

Já jsem z Maxe jelen! 😮
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Hope and Glory píše: 13. 3. 2022, 23:13 Druhá - příčetnější část mozku - si kladla otázku, zda místní virtuální prostředí bude nebo nebude počítat fyziku kolize jeho kynetické energie s drobným vznášedlem.
Obrázek

Tohle jsi vystihl dokonale :clap: Hlavně fakt, že tu kolizi bude J35U5 opravdu řešit až po tom, co začne realizovat hero-landing :D
Chesus
Deník
Obrázek
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Corneliu Pillat píše: 15. 3. 2022, 00:39 Intent: Konfrontovat jí s tvrdou a neúprosnou realitou a podlomit tak její morálku a odhodlání, nabourat představu, že hájí nějaký ideál a má co nabídnout...hezky na kameru.
Pokud se započítají všechny nastřelené možnosti, je to v základu (před Překážkou) 9.
ObrázekUčinil sám sebe hrozivě zranitelným, učinil něco pošetilého.
Tak určitě :face_with_hand_over_mouth:
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Míja »

Max píše:snažím se rychle rozjet plugin na simultánní překlad
Dejte si za to, prosím, emouše oba dva.
Za tento příspěvek děkují uživateli Míja:
J35U5xMachina
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Míja píše: 9. 4. 2022, 16:56 ... na můstku mi Memesis s Jezusem dopřejí audienci. Všechno je honosně přezdobené, Memesis sedí na nějaké trůně a na klíně drží průsvitnou nádobu s živou Jezusovou hlavou, z níž se vine bílý roztřepený provaz míchy. Stav Jezuse mne nepřekvapí, nějak vím, že ty amputace už dávno dobrovolně podstoupil, aby jeho mozek nemusel pálit výkon na údržbu a ovládání vnitřních orgánů a periferií a aby jej vjemy z nich nerušily.
Make sense! 8)
Mít obnažené nervy a nebýt pokrytý kůží umožní vjemy víc real.
HEJ! :D

Každopádně celý ten obraz přežívající lodi s kyborgskou posádkou je drsný obraz jakéhosi dark post-apo cyberpunku a mě se moc líbí. Nevím, jestli tam byla nějaké žánrovka, ale označil bych to přinejmenším za velice cool příjemný šum.

(I když obraz J35U5ovy hlavy v klíně Memesis usazené na trůně má i docela Hloubku. Nevím, jestli je to kouzlo nechtěného, ale víte jak se občas říká, že muž je hlava rodiny a žena je ten krk, který jí otáčí? No tak z toho obrazu to skoro vypadá, že Memesis k usměrňování J35U5ovi pozornosti nepoužívá krk... :lol: )
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Míja »

Max píše:"Nemusíš se bát, majore. Nemám tu svoje dvě imaginární kamarádky," dokončím po chvilce vzpomínání myšlenku. Máma si oddechne. Je mi jí líto. "Mám tu sedmdesát čtyři reálných digitálních kamarádů a kamarádek. Sedm desítek skoro plnohodnotných úzce specializovaných subrutin CMWGE. A ty všechny mi dělají parádní společnost."
Pořízení takového stáda umělých inteligencí bylo jistě překvapivé.
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Obrázek

Obrázek

Myslím, že tohle dokonale vystihlo pocit marnosti i absurdity mnohých lidí z HoGlo :)
Za tento příspěvek děkují uživateli Jezus:
Sarsaparillos
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Míja »

Jezus píše:Každý podle svých možností, každému podle jeho potřeb.
Tento příspěvek po delší době nebyl už úplně děsivý, ale spíše úsměvný, tak tady bych to na emouše uznala!
Za tento příspěvek děkují uživateli Míja:
J35U5xMachina
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Míja »

No, Corův-Pilátův příspěvek ve mne sice nevzbudil potlačovaný smích. Ale klidně budu bezostyšně lhát a tvrdit, že jo, neboť byl fakt hezký! 🤭
Za tento příspěvek děkují uživateli Míja:
Jezus
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Míja píše: 3. 5. 2022, 22:06 ".... ty jsi říkal, že jsi byl v archívech. Někde ale musí být i aktuální databáze, co kdybychom se v tom trochu pohrabali a vsugerovali CMWGE, že ji někdo hacknul a tu manipulaci s hlasováním udělal on?"
George Orwell píše:Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost.
Míja píše:Mimochodem, co když to stejné udělala už předtím Memesis? Hackla CMWGE, která si teď myslí, že je za to zodpovědná sama? Přijde ti to přitažené za vlasy? Možná, ale nevěřím, že je to jen tak samo sebou, že Memesis zmizla a najednou se to stalo ..."
Luďek Staněk píše: Sice to není pravda, ALE... mohla by být!
Míja píše: "Ale prostě jí poladíme trochu vstupy, aby se nechovala jako kráva. Vyřeší to tuhle situaci i oslabí důvěru v CMWGE. Přínosné je obojí."
Jezus píše:Dejte jí emoEXP. Jsem z té puberťačky označující nevlastní digimatku, co ji prakticky vychovala, za krávu značně rozpolcený. Jako by k tomu nestačilo, že hodlá "porichtovat" paměť centrální AI, co drží na živu tisíce lidí, po boku někoho, kdo to sám nemá v hlavě v pořádku... A to už vůbec nemluvím o morálních aspektech toho, že prostě hodlají změnit rozhodnutí AI, na kterou byla pravomoc rozhodovat vlastně delegována. Nemluví ze mě ale bias kvůli mé postavě? :think:
Se z toho rozpoltím!
Zamčeno

Zpět na „[Chuubo] {PbP} CyberMarvellous WishGrantingEngine“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti