Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Díky za starost, ale doktorka na psychině mi rovnou řekla, kolik je smrtelná dávka, takže vím, jak moc si toho můžu dovolit sežrat. $lol$


Zpět k tématu. Už známe plán Warner Bros, jak se nadobro vyrovnají se Snyderovými filmy. V novém Flashovi bude Flash cestovat časem a změní všechny kontroverzní věci, který Snyder ve svých filmech udělal. $lol$ Takže budou furt používat Snyderovy postavy, co ale vůbec neudělali ty věci, co v těch filmech byly.

Dokonce najali herce ze Snyderových filmů, aby ty scény přetočili. Někteří jim ovšem řekli fuck off, takže tam budou nějací jim podobní dvojníci. $::lol: Tohle bude fraška století. Doufám, že to peněžně propadne ještě víc, než jejich jakože reboot Suicide Squad z tohohle roku.

Ještě se mi nestalo, abych byl tak zhnusenej vysokorozpočtovým DC filmem, že ho snad ani neupirátím. Myslím, že už prvních pár minut tý jejich nový DCEU direkce mě nas*re tak, že bych skončil se srdeční příhodou. Bez přehánění. Zdevastovat Snyderovy majstrštyky jen jako osobní vendetu proto, že na něj mají pifku, a že chtěj bejt ještě víc o h*vně, než disney, toho se účastnit nemusím.

Čumte, kam to ty kr*téni dotáhli! Tohle je jejich velká vize pro DCEU.
https://static0.srcdn.com/wordpress/wp- ... 00&dpr=1.5
Fakt smutný.

edit: vypípal sem sprostý slova $lol$
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

Seriál o Peacemakerovi... nějak si nedovedu představit jak by to jako mělo fungovat. Jakože Cena tam bude pobíhat, chovat se jako hovado a zabíjet lidi? (což mě ve filmu celkem bavilo - co to o mě asi vypovídá? - ale nevim jak dlouho by mi to vydrželo), anebo se ho rozhodnout zlidštit a "zkladnět" jako Marvel Lokiho? (bleh)
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

Eerie: Chápu, že tě to štve, ale podivej se objektvině na ty možnosti:
1) znovunajmout režiséra, se kterým už teď jsou pošramocené vztahy, dát mu svůj největší brend, ke kterému ale nemá ve skutečnost žádný velký vztah, obrovský rozpočet a naprostou tvůrčí volnost, když jeho výsledky jsou kontroverze co do hodnocení a výdělky sice slušné, ale zaostávající za konkurencí s méně známým brandem, a jeho manýrou tvořit mnohahodinové opusy. Jako, já vím, že to jako fanoušek chceš, ale tohle neodkývne žádné studio.
2) Najmeš toho režiséra na standartní spolupráci. OK, máme tu další film seškrtaný studiem na polovinu, a hádku přes média a sociální sítě, kdo může za chyby. To taky není nic lákavého.
3) zkusit navázat na jeho vizi bez něj. Produkční krávovina, ti, které to původně fakt naštvalo, to moc zajímat nebude, a ti, co ano, to budou bojkotovat, protože je to krádež idey. Zbydou ti, kterým se to vlastně líbilo, ale nejsou extra fans.
4) Celé to hodit do stoupy a začít znovu. Za mě nejlepší a nejčestnější postup, ale zase některé prvky se líbily, takže je škoda to zahodit.
5) udělat to co WB, cože je evidentní kompromis mezi 3 a 4, který má šanci mít výhody obého, nebo nevýhody obého, podle toho, jak se povede. Jak říkám, šel bych do 4, ale tohle mi taky přijde logický krok.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Argonantus »

Problém je, že blockbuster opravdu není moc svobodná tvorba. Pohybujete se v dost úzce vymezených kolejích.
Pokud tedy nejste Cameron nebo nějaká podobná totální ikona.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Cor »

No, pomalu už aby to vznikalo business zadáním na základě marketingových průzkumů, kde režisér je jen najatý řemeslník, co pojede podle zadání (x mužských/ženských/barevných rolí, použij toto universum a tyto postavy, vyhni se kritice Číny, poměr humoru a akce bude x, přístupnost bude y, ať je tam tahle a tahle hodnota na to lidi berou, konec musí být takový a makový...). Minimum tvůrčí práce, vlastní vize a kreativita nežádoucí. Prefabrikované, přesně nadávkované a zabalené jak to konzument rád
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Argonantus »

Přesně tak se mi jeví už dnes ten Feige a jeho "geniální umělecká tvorba".
A taky to zákonitě vede k posouvásní producenta před režiséra, na kterém v takovémto modelu vlastně přestává záležet.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

Cor: Vítej v Holywoodu, snad sis nemyslel, že to funguje jinak? Myslíš, že třeba za Piráty z Karibiku je nějaká výrazná umělecká vize? Za Star Wars? Za Xtým remakem kdovíčeho?

Samozřejmě, je to nadsázka, i v Holywoodu se tvoří dost kreativních věcí, ale to tvoje je taky v hyperbole. A jako, upřímně, taky mě to špekulování nad každým aspektem filmu z hlediska návštěvnosti a prodeje hraček netěší, ale když si vezmu, že bych měl někumu dát pár set mega v dolarech, tak bych si taky chtěl dohlédnout nad tím, aby se mi pokud možno vrátily (což v praxi znamená vydělat dvakrát tolik).
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Ecthelion »

Onion
Bisexual Superman Ruins Comic For Fan Who Preferred Smoldering Homoerotic Undertones
...“The Man of Steel” was lusting after Lex Luthor, Jimmy Olsen, or Brainiac, it was always way more exciting when he had to grapple with these all-consuming feelings of sexual desire knowing they could never be acted upon.
Edgars reportedly took solace in the fact that he still could return to his Green Lantern comics.
:D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

https://twitter.com/samgallant10/status ... 7230894083

$:)

Log 1=0 píše: 11. 10. 2021, 19:46 Eerie: Chápu, že tě to štve, ale podivej se objektvině na ty možnosti:
1) znovunajmout režiséra, se kterým už teď jsou pošramocené vztahy, dát mu svůj největší brend, ke kterému ale nemá ve skutečnost žádný velký vztah, obrovský rozpočet a naprostou tvůrčí volnost, když jeho výsledky jsou kontroverze co do hodnocení a výdělky sice slušné, ale zaostávající za konkurencí s méně známým brandem, a jeho manýrou tvořit mnohahodinové opusy. Jako, já vím, že to jako fanoušek chceš, ale tohle neodkývne žádné studio.
2) Najmeš toho režiséra na standartní spolupráci. OK, máme tu další film seškrtaný studiem na polovinu, a hádku přes média a sociální sítě, kdo může za chyby. To taky není nic lákavého.
3) zkusit navázat na jeho vizi bez něj. Produkční krávovina, ti, které to původně fakt naštvalo, to moc zajímat nebude, a ti, co ano, to budou bojkotovat, protože je to krádež idey. Zbydou ti, kterým se to vlastně líbilo, ale nejsou extra fans.
4) Celé to hodit do stoupy a začít znovu. Za mě nejlepší a nejčestnější postup, ale zase některé prvky se líbily, takže je škoda to zahodit.
5) udělat to co WB, cože je evidentní kompromis mezi 3 a 4, který má šanci mít výhody obého, nebo nevýhody obého, podle toho, jak se povede. Jak říkám, šel bych do 4, ale tohle mi taky přijde logický krok.
Já ti řeknu, jak to bude. Až skončí merger Discovery a Warner Bros, tak Discovery, jakožto boss Warner Brosů, pošle ty jejich producenty k šípku, a najme Snydera zpátky a on bude pokračovat ve svým příběhu.

Sranda je, že na posledním DC eventu všechny země ukazovaly a propagovaly i věci od Snydera a jen Warner Bros ze Spojených Států neukázalo ani vteřinu, ani se o jeho filmech ani krapet nezmínili. Jejich tažení proti němu má přímo obsesivní patologickej charakter.
Nejlepší bylo, jak při uvedení jeho Justice League prohlásili, že teda nechali Snydera udělat tu jeho vizi, a pak se ukázalo, že mu zakázali použít kolik věcí, co natočil. (Třeba všechny scény s novodobýma Green Lanternama musel vyhodit, přestože je v tom příběhu měl, apod.) Nevěřím jim nic a doufám, že všechny jejich filmy flopnou jak nejvíc to půjde. $lol$

Když dělá DC film Zack Snyder:
Obrázek

Když dělají DC film producenti a yes-mani z Warner Bros:
ObrázekObrázek

$lol$ Tohle není ani moc vtipný. Protože je to dost smutný. Je prostě vidět, kolik péče tomu kdo věnuje.

Cor píše: 11. 10. 2021, 23:36 No, pomalu už aby to vznikalo business zadáním na základě marketingových průzkumů, kde režisér je jen najatý řemeslník, co pojede podle zadání (x mužských/ženských/barevných rolí, použij toto universum a tyto postavy, vyhni se kritice Číny, poměr humoru a akce bude x, přístupnost bude y, ať je tam tahle a tahle hodnota na to lidi berou, konec musí být takový a makový...). Minimum tvůrčí práce, vlastní vize a kreativita nežádoucí. Prefabrikované, přesně nadávkované a zabalené jak to konzument rád
Argonantus píše: 12. 10. 2021, 06:21 Přesně tak se mi jeví už dnes ten Feige a jeho "geniální umělecká tvorba".
A taky to zákonitě vede k posouvásní producenta před režiséra, na kterém v takovémto modelu vlastně přestává záležet.
Třeba u těch posledních Avengers se ukázalo, že všechny previz (previzualizace scén) vznikly bez režisérů a oni to jen natočili podle toho, jak to všechny ty komponenty Disneyí výrobní linky, všichni možní producenti, concept artisti, apod, naházeli do počítače a vyrenderovali.
Teď když dělají filmy mimo Márvel, tak prej úplný odpady (neviděl jsem, nemůžu hodnotit) a oni se zase vracejí s tím, že chtějí točit pro Disney... asi protože dostanou předpracovanej celej film, a "jen" to podle toho, co maj před sebou na monitoru, převedou. Zapomeňte na to, co vidíte u McTiernana, že má mozek jak meloun, když vymejšlí všechny možný geniální kamerový pohyby a úhly. Tihle maníci přijdou do práce, tam mají počítačový animačky, který musejí přetočit do filmu... A vůbec jim nevadí, když CGI věci vůbec nepasujou na reálný herce, apod.
Jsme si dlouhý roky dělali srandu z toho, že ty MCU filmy jsou jak výrobní linka přes kopírák, a ono to tak ale dost fakticky je.
No a nebo necháte udělat film nějakýho blba, jako Thor 3, a je z toho sračka století, o který si kritici myslí, že je to největší umělecký dílo, co kdy vzniklo.

Jo ale jednu věc Feigeimu přidám k dobru. Ukázalo se, že chtěl, aby všichni původní Avengers (Iron Man, Captain, Thor, Black Widow, Hawkeye, a to je myslím všechno?) v Endgame umřeli!!! Feige, ten přizdisrágora, co slíbil, že Doctor Strange 2 bude první hororovej film v MCU a pak začal, že to tak vlastně nemyslel, $lol$ , tak ten chtěl v tom filmu všechny tyhle populární maníky oddělat a právě reziséři ho přesvědčili, že MCU fanoušci by to nerozdejchali, takže umře jen jeden. $lol$ Feige sice dělá McDonalds Hollywoodu, ale nechat zdechnout všechny Avengers, to by byla pecka. $D To jsem od něj nečekal. A přece jen teda režiséři měli nějakej vklad, i když připodělanej. $lol$


Jo a jinak první (já vím, totálně absurdní a k neuvěření) film v MCU historii dostal rotten hodnocení na Rotten Tomatoes. A všichni se z toho míní podělat a noviny píší, zda mají vůbec RT smysl. A nikomu nevadilo, když výborný DC filmy dostali rotten. Fakt banda klaunů v tý americe.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

eerieBaatezu píše: 5. 11. 2021, 12:38 Jo a jinak první (já vím, totálně absurdní a k neuvěření) film v MCU historii dostal rotten hodnocení na Rotten Tomatoes. A všichni se z toho míní podělat a noviny píší, zda mají vůbec RT smysl. A nikomu nevadilo, když výborný DC filmy dostali rotten. Fakt banda klaunů v tý americe.
$lol$

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

eerieBaatezu píše: 5. 11. 2021, 12:38 Nevěřím jim nic a doufám, že všechny jejich filmy flopnou jak nejvíc to půjde. $lol$
Hele Eerie. Já už to nebudu zakulacovat, bo mě to už nebaví. Tyhle tvoje hlody už mě začínají srát.

Nemám nic proti tomu, aby Zack Snyder pokračoval s dalšími DC filmy. Ale jsem hodně proti tomu, aby pár labilních fanů předem hejtovalo ostatní DC tvorbu, jako by ZS-verze byla jediná přijatelná verze DC. To není pravda, už proto, že si ZS vesele utíral prdel s předlohou. Což jako, buďme fér, je taky způsob, jak přistoupit k adaptaci. Ale je vysloveně debilní tvrdit, že je to jediný a správný přístup.

Nevím, co za lidi řídí Discovery, ale pokud mají v hlavě víc jak půl mozku, tak si ve chvíli, kdy dropne několik velmi různorodých filmů z jedné frančízy, neřeknou: "Je jen jeden způsob, jak pojmou frančízu, nalijeme obří peníze do této vize!" ale řeknou si: "Frančíza je mrtvá, přestaneme do ní lít peníze." A ty to víš, jenom tu prezentuješ nějakou svou ublíženost. Místo toho ses mohl už měsíce těšit na nového Batmana.
Za tento příspěvek děkují uživateli Log 1=0:
Aegnor
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Jiron »

Série, jakou roli ve tvé vizi hraje Arrowverse? Mě to docela bavilo a s trochou tvůrčí práce a většího rozpočtu by ho šlo vmergovat do Nové filmové série.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Log 1=0 píše: 5. 11. 2021, 18:52 To není pravda, už proto, že si ZS vesele utíral prdel s předlohou. Což jako, buďme fér, je taky způsob, jak přistoupit k adaptaci. Ale je vysloveně debilní tvrdit, že je to jediný a správný přístup.
Projdi si tenhle account: https://twitter.com/zack_know
Snyder dělá věrnější DC filmy, než kdejakej Donner nebo Burton nebo MCU nebo kdo. Čili komenty o utírání si prdele s předlohou jsou čisté nepravdy. Lidi by měli pochopit, že Reevův Superman je jen zlomek toho, čím Superman je. Lex, Bruce, Lois, Aquaman, Flash, Cyborg, všichni jsou u Snydera velmi věrní komiksům, pokud Ti jde o tohle.

A i kdyby byl mimo, věrnost komiksům o sobě ještě nikdy neudělala komiksovej film dobrej.
Log 1=0 píše: 5. 11. 2021, 18:52 Nevím, co za lidi řídí Discovery, ale pokud mají v hlavě víc jak půl mozku, tak si ve chvíli, kdy dropne několik velmi různorodých filmů z jedné frančízy, neřeknou: "Je jen jeden způsob, jak pojmou frančízu, nalijeme obří peníze do této vize!" ale řeknou si: "Frančíza je mrtvá, přestaneme do ní lít peníze." A ty to víš, jenom tu prezentuješ nějakou svou ublíženost. Místo toho ses mohl už měsíce těšit na nového Batmana.
Na novýho Batmana jebu. Měl to bejt Affleckův projekt (s Deathstrokem, Batgirl, atd.), ale protože Affleck chtěl pokračovat ve Snyderově verzi, WB a Geoff Johns ho vypudili a "The Batman" je teď jinej film. Akorát měli WB smůlu a Reeves si za požadavek dal, že to nechce dělat v DCEU, ale mít to jako Joker v samostatných universu. Proto WB zavedli ten "multiverse", aby mohli Afflecka vystřídat Pattinsonem z jinýho vesmíru a celý to bylo úplně okay.
Myslím, že to bude jedinej fakt dobrej novej DC film, ale platit za to Warnerům nebudu.

Jakou ublíženost? Emmerich, Hamada, Johns, Sarnoff a Kilar jsou banda debilů a přijdou o místa, klidně se vsadím.

Discovery moc dobře ví, že Snyderova JL je nejoblíbenější DC film od dob Nolana, a že filmy spojené se Snyderem byly jediné, které vidělaly hafo peněz. Naopak Gunnova SS a podobné Hamadovy filmy (Shazam, Birds of Prey, WW84) buď prodělaly stovky milionů a nebo byly rády, že vydělaly svůj budget zpět. Těžko budou lít peníze Hamadovi, kterej žádný nevydělává.
Log 1=0 píše: 5. 11. 2021, 18:52
eerieBaatezu píše: 5. 11. 2021, 12:38 Nevěřím jim nic a doufám, že všechny jejich filmy flopnou jak nejvíc to půjde. $lol$
Hele Eerie. Já už to nebudu zakulacovat, bo mě to už nebaví. Tyhle tvoje hlody už mě začínají srát.
Jestli chceš za tenhle šunt platit, bránit Ti v tom nebudu. Já to asi nebudu ani pirátit. $lol$
Obrázek
$lol$
Jiron píše: 6. 11. 2021, 19:39 Série, jakou roli ve tvé vizi hraje Arrowverse? Mě to docela bavilo a s trochou tvůrčí práce a většího rozpočtu by ho šlo vmergovat do Nové filmové série.
WB to chtěj propojit. Ale ať si to narvou do špic. Béčkový seriálový blbiny v DCEU nepotřebuju. Oni to ředí, protože nemaj nápady, co s tím. Jedinej, kdo měl za celý ty roky promyšlenej plán, byl Snyder. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.



Jinak leaknuly fotky z novýho MCU Spider-mana, kde je Tobey i Andy s tím Tomem z MCU. Možná jen kvůli tomu se na to podívám. Doufám aspoň, že to nebude mít úplně blbej nudnej scénář, jako ty thorové a pantherové.
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

eerieBaatezu píše: 9. 11. 2021, 11:02 Discovery moc dobře ví, že Snyderova JL je nejoblíbenější DC film od dob Nolana, a že filmy spojené se Snyderem byly jediné, které vidělaly hafo peněz. Naopak Gunnova SS a podobné Hamadovy filmy (Shazam, Birds of Prey, WW84) buď prodělaly stovky milionů a nebo byly rády, že vydělaly svůj budget zpět. Těžko budou lít peníze Hamadovi, kterej žádný nevydělává.
A kam řadíš v téhle partě Aquamana? (myslim že jeden z nejúspěšnějších, ne-li vůbec nejúspěšnější, DCEU film v poslední době?)*
*nemluvím o kvalitách, ale o výdělcích/oblibě u diváků (ok, ta se neměří jednoduše)
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16377
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od MarkyParky »

Jsem konečně včera dohnal The Suicide Squad.

První DC komixový film (vyjma Batmanů), který mi přišel dobrý od začátku do konce.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů