Star Wars

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět

SW jsou...

Legendarni a uzasna space opera!
45
64%
Celkem hezka hollywoodska podivana
15
21%
Nic moc film pro deti
3
4%
Plastikový vánoční stromeček s prskavkami!
7
10%
 
Celkem hlasů: 70

Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6886
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Star Wars

Příspěvek od Antharon »

Tak vobec nebudes mat kontext, nie je to epizodne, len si to pekne pozri
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Star Wars

Příspěvek od Cor »

Antharon píše: 4. 2. 2023, 00:37
Cor píše: 4. 2. 2023, 00:13 ...Měl jsem chuť to vypnout po prvním díle, ale doufal jsem, že z toho vykřešou víc. Nevykřesali, neb to nedělal Mandalorian gang, ale parta Diensymatláků...
Deborah Chow
Mnojo, koukám na ní...režírovala (podle wiki) 3. a 7. díl 1. série Mandaloriana. 🤔
Takže jsem neměl tak docela pravdu, ale zjevně můžeme být rádi, že jí někdo pohlídal a že toho neměla na starost víc. 🤭
Na Andora jsem úplně zapomněl. Hmm. Tak uvidíme, třeba byl Obi-wan jen jedno potlučené a nahnilé jablko v seriálovém košíku...
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Star Wars

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Andor má celkem pomalý rozjezd, ale pak už je to hodně super. Na druhou stranu chápu, že řada lidí řekne, že to nejsou Star Wars.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6886
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Star Wars

Příspěvek od Antharon »

Eleshar_Vermillion píše: 5. 2. 2023, 16:01 Andor má celkem pomalý rozjezd, ale pak už je to hodně super. Na druhou stranu chápu, že řada lidí řekne, že to nejsou Star Wars.
Ja napriklad zboznujem tento military styl star warsov. Rebeli, vojna, smutne pribehy obycajnych ludi, v podstate najradsej mam asi rogue one, clone wars, andora, manda, nevadi mi vlastne asi ani obi wan a rebeli. Hlavne trilogie mi pridu dost cheezy.
Za tento příspěvek děkují uživateli Antharon:
Eleshar_Vermillion
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů