[5e] Encounter generator algoritmus - bakalářka

O rodině D&D, tradičně nejhranější RPG hře. Včetně d20, což jsou hry odvozené od třetí edice D&D.
Miky27
Příspěvky: 1
Registrován: 4. 1. 2023, 18:51

[5e] Encounter generator algoritmus - bakalářka

Příspěvek od Miky27 »

Ahoj, dělám jako bakalářku algoritmus doporučující nepřátele (aka generátor náhodných encounterů) podle zadané družiny hráčů v DnD 5e, a potřebuju v teoretické části sesbírat co nejvíc názorů, abych věděl kterým směrem nejlíp ubírat výsledný algoritmus.

Google dotazník here!
  • Pokud jsi/byl jsi Dungeon Master (PJ/vypravěč) prosím, vyplň tenhle dotazník, moc mi tím pomůžeš!
  • Pokud jsi nehrál DnD 5e ale hrál jsi jinou hru na stejný způsob (DrD, jinou verzi, ...), pokus se to prosím vyplnit taky!
  • Pokud jsi nikdy nebyl DM/PJ, nevadí, i tak se to můžeš pokusit vyplnit, prosím!
Dotazník je v podstatě jen spousta zaklikávacích možností, není třeba ani psát, pokud nechceš (a moc nad tím nemusíš přemýšlet, zaklikni to, jak Ti to přijde na první přečtení, ušetří Ti to čas :) ).

Názorů mám zatím jen relativně málo, nikdo nechce odpovídat na dotazníky random lidí, což samozřejmě chápu, a proto jsem o to víc vděčný všem, kdo mi pomůžou a vyplní to!!
Odpovědět

Zpět na „Dungeons and Dragons a d20“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů