Co si zahrajeme?

Pojďme se opět slézt, tentokrát na podzim.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3832
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Diskuze k domlouvání, co bychom si mohli zahrát.

Momentálně probíhá druhé kolo - rozhodněte se, na co si chcete zarezervovat místo

Tabulka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Bart píše: 22. 9. 2022, 11:34 Připsal jsem se k nějakejm věcem do tabulky. Rád bych si dal i Omegu, ale už vypadá plně, tak se hlásím jako náhradník.
Ani jsem si nevšiml, že už se mi hlásí tolik lidí.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3832
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

johnjarik píše: 22. 9. 2022, 20:44 Chápu správně, že se někdo pokusí vytvořit program hraní?
Tak aby se vyhovělo co nejvíce účastníkům a jejich preferencím?
Nebo je tohle spíš takový nástřel, aby vypravěči věděli, co s sebou přivézt, a co nechat doma? A na místě se ukáže, co se bude dít, ... a kdo se toho bude účastnit (a teď přihlášení mají přednost) :D
Omlouvám se za pozdní odpověď, přehlédl jsem dotaz. Je to tak nějak někde mezi. Pokusíme se vytvořit program, ale ten je o přednosti a na místě se ukáže, kdo se bude chtít účastnit.
Mým cílem je vyhovět jak lidem, co to chtějí mít zorganizované a nerozčilovat se se sháněním hráčů, tak těm, co to naopak nechtějí dopředu řešit a chtějí se rozhodnout na místě.

Což nás dovádí do druhé fáze sestavování programu, kde namísto bodíků za přidávání (dobrá práce! máme jich tam plno! :D ) dostanete bodíky za ubírání! Yay!

Já se například omlouvám, ale Where The Wheat Grows Tall nakonec tentokrát nepovedu, protože jsme to rozehráli a je to nějak na dýl, než jsem čekal. Dohraju to nejprev se stávající skupinou, a vezmu to třeba příště, až vymyslím, jak to trochu zkrátit.

Také jsem udělal první nástřel bloků. Prosím, koukněte a napište své námitky. Trochu mě trápí první dva bloky - byť je nás většina, co by přijeli už ve čtvrtek, v zájemcích o hry je vždycky někdo, do přijede až v pátek. Hlavní otázka je asi na Jerosna a boubaquea, jak to vidíte, budete mít jasno dopředu nebo až těsně předem?
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Pokud pojede Jarik, budu svůj příjezd přizpůsobovat jemu, takže pořád ještě nevím.
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 537
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od johnjarik »

Jerson píše: 8. 10. 2022, 08:07 Pokud pojede Jarik, budu svůj příjezd přizpůsobovat jemu, takže pořád ještě nevím.
Jarik chce jet rovnou z práce. Ve čtvrtek.
Probereme bokem.
Jezus
Příspěvky: 2638
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

ad Omega (blok): Rovnou si vám do toho dovolím hodit vidle. Nakonec přijedu až v pátek (měl jsem v tabulce čtvrtek/pátek) a zatímco Žíznivé meče lesbiček dokážu oželet, Omegu bych si vážně rád zahrál - nechci říkat, že je to pro mě hlavní hra celé akce (žádné "ale" prostě to nechci říkat, aby Jerson náhodou nezpychl :-D ).
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3832
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Ok, Omega tedy bude v pátek večer.
Za tento příspěvek děkují uživateli Selhan tito uživatelé (celkem 2):
Vitus, Jezus
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7501
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Bifi »

Ja prídem tiež žiaľ až v piatok.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Jezus píše: 10. 10. 2022, 09:44Omegu bych si vážně rád zahrál - nechci říkat, že je to pro mě hlavní hra celé akce (žádné "ale" prostě to nechci říkat, aby Jerson náhodou nezpychl :-D ).
Na RPG slezinách před patnácti lety, na otevřených hraních na conech i na RPG chatě jsem musel vést minimálně dvě hry, abych uspokojil skoro všechny zájemce, takže neboj, nezpychnu :-)
Za tento příspěvek děkují uživateli Jerson:
Jezus
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3832
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Selhan »

Upozornění pro ty, které to zajímá: Přidal jsem do toho spreadsheetu druhý list pro hudebníky, a dal do něj písničky které bych si třeba rád zahrál a které možná neznáte. Kdybyste měli chuť, tak se na to můžete mrknout na ty, co vás zaujmou, poslechnout si je a případně nazkoušet vyhrávky. Samozřejmě, přidejte si vlastní přání.

Bubáku, jestli chceš, vezmu ti basu.
Za tento příspěvek děkují uživateli Selhan:
Winnie
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Abych se trochu připravil dopředu - zájemci o Omegu,, máte představu o tom,, jakou postavu byste chtěli hrát?
Jinak zvažuji, že spíše než Lovecraftovu zemi budeme hrát něco "více ve stylu Omega".
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6948
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Antharon »

Jerson píše: 18. 10. 2022, 15:10 Abych se trochu připravil dopředu - zájemci o Omegu,, máte představu o tom,, jakou postavu byste chtěli hrát?
Jinak zvažuji, že spíše než Lovecraftovu zemi budeme hrát něco "více ve stylu Omega".
Ja suhlasim, skor by som si zahral nejaku spionaznu misiu v tretej risi s lahkym nadprirodzenom nez lovecraftovsky styl
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Měl jsem namysli spíše americké městečko ve stylu Stranger Things. I když to Německo by šlo také.
Jezus
Příspěvky: 2638
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jezus »

Záleží, co si představujete pod pojmem "špionážní mise" :-) Omega z principu vyšetřuje paranormální jevy - nesnaží se se získat enigmu :-)

Také mi tam nesedí to lehké nadpřirozeno. Nepotřebuji šílenství a chapadla pod tenkou slupkou reality jako v lovecraftovi, ale nadpřirozeno (nebo jiné záhady) snad k Omeze patří v míře více než "lehké".

Něco ve stylu Stranger Things mi přijde zajímavé. Má postava bude Němec, takže bych upřednostnil... Ameriku :-D (Ale netrvám na ní, jen z toho nechci dělat primárně špionážní drama - leda jako leitmotiv :-) ).
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6948
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Antharon »

Jezus píše: 19. 10. 2022, 14:14 Záleží, co si představujete pod pojmem "špionážní mise" :-) Omega z principu vyšetřuje paranormální jevy - nesnaží se se získat enigmu :-)

Také mi tam nesedí to lehké nadpřirozeno. Nepotřebuji šílenství a chapadla pod tenkou slupkou reality jako v lovecraftovi, ale nadpřirozeno (nebo jiné záhady) snad k Omeze patří v míře více než "lehké".

Něco ve stylu Stranger Things mi přijde zajímavé. Má postava bude Němec, takže bych upřednostnil... Ameriku :-D (Ale netrvám na ní, jen z toho nechci dělat primárně špionážní drama - leda jako leitmotiv :-) ).
Mam pocit, ze od mojho posledneho hrania sa omega velmi velmi vyrazne zmenila. Vtedy tam este byvala zasada "kazde nadprirodzeno sa musi dat aspon teoreticky vysvetliet" a odohravalo sa to za druhej svetovej, nie?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22625
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si zahrajeme?

Příspěvek od Jerson »

Ta zásada platí pořád - a v pohodě se tam vejde i Lovecraftův svět. (On je reálný svět mnohem úžasnější místo, než jsem si před patnácti lety uměl představit.)
Herní období je momentálně červenec 1939, takže do války v Evropě ještě nějaký ten měsíc zbývá, a v USA můžou ještě pár let řešit úplně jiné starosti.

Co se změnilo je fungování Omegy jako takové. Odstranil jsem koordinátory, kteří vysílali jednotlivé sekce na průzkum různých jevů zjištěných třetími stranami, a hra mnohem více stojí na osobní inciativě a zájmu jednotlivých postav, které se ani nezbytně nemusí dopředu znát.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů