[veřejný šuplík] Cukrové království

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Uživatelský avatar
radunamlejn
Příspěvky: 172
Registrován: 30. 10. 2020, 20:08
Bydliště: z Kobylis

[veřejný šuplík] Cukrové království

Příspěvek od radunamlejn »

Inspirován tímto zinem (a videem k němu) https://www.youtube.com/watch?v=trifrmpkV3I jsem se před nějakou dobo rozhodl, že takovýto formát by mi přišel skvělý pro děti (s kterými pracuji). Naházej si co jsi a pusť se do prozkoumávání světa, který si složíš za běhu. Jen to téma mi přišlo takové málo zajímavé. Řekl jsem si, že to nemůže být tak těžké udělat vlastní. (A ono je, prostě to žere víc času než jsem myslel.)

Jako téma jsem si vybral Cukrové království a pustil se do práce. Už jsem to téma kdysi tak trochu promýšlel, takže jsem sáhl do starých poznámek. Pak jsem si ujasnil vizuál a připravil si první dvě stránky.
Str2_END.png
Str3_END.png
No a pak mi došel čas a kapacita mozku. Takže si to tady zatím odložím (ať to není úplně v šuplíku) a třeba se k tomu někdy vrátím.

Kdyby s tím chtěl někdo něco dělat, tak obrázky jsou vám k dispozici. Další moje myšlenky a poznámky ke světě, postavám a podobně najdete tady: https://photos.app.goo.gl/Gk1WJsHt5SddMGQR6 (Ano přemýšlím převážně v obrázcích, diagramech a odrážkových seznamech.)
Za tento příspěvek děkují uživateli radunamlejn:
Quentin
Občas hraju Grimoár, s těmihle doplňky.
Náhodné záznamy mých neuspořádaných myšlenek a výtvorů.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [veřejný šuplík] Cukrové království

Příspěvek od Markus »

Když tam vidím ty rozkreslené zbraně jako kartičky a ty obrázkové hexíky, tak mě hned napadlo, že by to byl pěkný reskin Mausritteru.
Uživatelský avatar
Passingby
Příspěvky: 1595
Registrován: 13. 10. 2021, 16:41

Re: [veřejný šuplík] Cukrové království

Příspěvek od Passingby »

Jo, jo, cukr, alias "Bílý zabiják." A to by bojovali proti zubům, nebo slinivce? :D :wink: Jinak ten zine vypadá zajímavě, trochu mi to připomíná karty k Index Card RPG. Akorát je fakt divný, že do formátu určeného pro děcka naházeli kostlivce a mumie...
Verify you are a human.
It's just an overreaction. In a few months, nobody will remember the drama.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: [veřejný šuplík] Cukrové království

Příspěvek od kin »

By se ti pro inspiraci mohl hodit pamphlet "Big Rock Candy Hexcrawl".

https://www.prismaticwasteland.com/blog ... y-hexcrawl
(na začátku tam je odkaz na itch.io, kde je to pwyw)

Je to hexcrawl generovaný z random tabulek využívající hexy z osadníků z katánu. Já ho nečetl, téma mě nezaujalo, ale pro tebe by to mohlo být velmi vhodné., je to právě země celá složená z cukrovinek. :)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3811
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: [veřejný šuplík] Cukrové království

Příspěvek od Selhan »

Hele vizuály máš parádní, nápad je funky, a z toho co si navařil v kuchyni vím, že mě tvá tvorba rozhodně zajímá, ale, no... Co bude ta hra? :D Když tam máš dánu tu zápletku, že se mají vrátit zpět do našeho světa, bude to i připravená kampaň, nebo to je jen materiál, který si má vypravěč dopracovat?
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti