Odehrávky

V letošním podzimním ročníku RPG Kuchyně tvoříme jednostránkové dungeony!
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Odehrávky

Příspěvek od Selhan »

Zde jsem nahodil spreadsheet pro organizaci odehrávání: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Prosím hlavně ty, kdo jsou ochotní něco odvést (úplně stačí i jen jedena hra!), aby si vybrali, co to bude. Nečekejte prosím na to, co zbude, ať tady zbytečně nepřešlapujeme - kdo dřív přijde, ten dřív mele. Případně si hoďte kostkou :)
Rovnou tam klidně nahoďte termín, který se vám hodí - jak jsem říkal, myslím, že nejrozumnější je to nechat na GMovi a hráči se prostě budou muset přizpůsobit. Zájem byl dost velký, tak se to snad naplní i takhle. Kdyby ne, tak je to moje chyba a nějak to vymyslím :D

Kolonka "hráči" je za mně jen orientační, kdyby někdo měl specificky o něco zájem, a nebo kdyby se někdo rozhodl kvůli odehrávání odložit hodnocení. Bude určitě ještě další kolo nahlašování, abychom vždy naplnili skupinku.


Má představa je, že to takhle začneme domlouvat ať se to dá do pohybu, a detaily pak samozřejmě dořešíme tady v diskuzi.
Za tento příspěvek děkují uživateli Selhan:
radunamlejn
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od boubaque »

Tak já si vezmu Zahradu chaosu od Vaarsuvise :) V blízké době zkusím vymyslet termín, ale nejspíš to vyjde až na listopad.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ota
Příspěvky: 642
Registrován: 6. 6. 2007, 16:17
Bydliště: KrPole

Re: Odehrávky

Příspěvek od Ota »

Tak mě napadlo, nebylo by vhodné přidat do excelu jeden sloupec, aby tam měl obětavý GM možnost uvést systém, ve kterém chce hru vést?
Za tento příspěvek děkují uživateli Ota:
Selhan
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Odehrávky

Příspěvek od Antharon »

Dal som tu ponorku na 5.11.

Ako systém použijem asi naše PSI, je to jednoduchý skill based systém určený pre investigatívne hranie.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od Selhan »

Nu, listopad se blíží. Vzal jsem si Věčný principát, Sběratele příběhů a Sváču, která půjde cítit až v kostech na mé volné úterky, a zbývá nám tedy 6 dungeonů k rozebrání. To zvládnem, ne?

Druhá věc jsou pak ale hráči. Je mi jasné, že je trochu pitomé, že vypisuju hru za týden, ale nechcete se někdo přidat na boubaqueův pointcrawl Věčný principát příští úterý? Ve středu pak Lacrot vede Sharčino Světlo na konci sklepa, menší dobrodružnou lokaci s velmi svébytným zpodobněním zadaného tématu, a v pátek nabízí Antharon Crowenovu ponorku U-518 - zahrajte si za britská komanda bojující s nacistickým mysticismem, který se vymknul kontrole!

Podporujte svého lokálního gamedesignéra, playtesty jsou důležité!
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
tessanger
Příspěvky: 16
Registrován: 12. 1. 2020, 20:48
Bydliště: Budějovická

Re: Odehrávky

Příspěvek od tessanger »

Nebylo by záhodno ještě případně přidat, jak se to bude odehrávat slezina/online?
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od Selhan »

Pardon, resili jsme to uz v te organizacni diskuzi, ale samozrejme jsem to mel napsat i sem. Ceka se, ze to bude online. V principu nic nevadi domluvit se i na osobnim odehrani, ale bylo by to asi vyrazne obtiznejsi.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od crowen »

Nedalo by sa odohrat tu ponorku niekedy 7. alebo 8.11.? To by som sa aj mohol zucastnit :-) Nechces ako system skust Cthulhu Dark? Tam vpodstate nemusis nic riesit :-)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Odehrávky

Příspěvek od Antharon »

Nechcem ako system pouzit cthulhu dark, ale posunut by sa to asi dalo niekam. Poslem ti linky ku karlovi na discord a asi spravim doodle :(
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Odehrávky

Příspěvek od Pepa »

Chtěl bych si zahrát Věčný principát, ale asi už tedy ne dnes... :think:
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od Selhan »

Hele Věčný principát si klidně ještě zahrát můžeš, jelikož jsme nakonec v to úterý nehráli. Bohužel se nám ale moc nedaří najít nový termín - a všeobecně koukám, že nejspíš nezvládneme všechno odehrát v listopadu. Slibu, že to odehrajeme, se ale vzdát nechci - tahle kuchyně konečně musí zlomit prokletí :D

Takže navhruju prodloužení lhůty o prosinec, a prosím ještě jednou - je tam ještě šest her, pár pomocníků bychom s radostí upotřebili.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
sharka
Příspěvky: 70
Registrován: 12. 5. 2021, 18:59

Re: Odehrávky

Příspěvek od sharka »

Omlouvám se, tu svou nabídku vedení hry "Co pohřbil led" na 16.11. ruším.
Neozval se nikdo ani tady, ani na Discordu, takže to beru tak, že není zájem (nebo čas).

Ten dungeon jsem už odehrála se svojí skupinou, takže něco jako zhodnocení se pokusím napsat.
fluffy and non-lethal nuke
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Odehrávky

Příspěvek od Antharon »

Okej tak to vyzera ze crowenov dungeon by sme vedeli odohrat 26.11.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od Quentin »

Připsal jsem se na zítra k Selhanovi, jestli to platí. Sice umím hry jen vést, ne hrát, ale klidně to zase zkusím :D
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Odehrávky

Příspěvek od Selhan »

No, za mně to klidně platí, ale problém je, že druhý přihlášený hráč to odřekl...
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Odpovědět

Zpět na „Dungeonová kuchyně 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů