Predzáverečné predzhodnotenie...

V letošním podzimním ročníku RPG Kuchyně tvoříme jednostránkové dungeony!
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Predzáverečné predzhodnotenie...

Příspěvek od Antharon »

Takže v prvej rade by som vám chcel strašne rád poďakovať za takúto úžasnú účasť. Nakoniec som napočítal 17 dokončných dungeonov. Toľko som ani vo sne nečakal :clap:

Ako budeme teraz pokračovať? Najbližší zhruba mesiac, možno dva by sme mohli dať dungeonom na feedback a testovanie. Mnoho ľudí sa už terz hlasi na game mstrovanie aj hranie dungeonov a veľa ľudí požiadalo o feedback.

To by mohlo ľuďom dať príležitosť ešte trochu veci vyladiť, možno opraviť nejaké hrubky, alebo zlepšiť vizuál či sadzbu.

Medzitým pripravím k zborníku nejakú obálku, úvod a kredity a nakoniec to zverejníme pod hlavičkou fóra.

Tak ako tieto dva týždne boli tak trocha kompetitívne, skúsme tento čas využiť aby sme si vzájomne pomohli a vypilovali výsledok do lepšej kvality. Samozrejme nikoho do toho netlačím.

V priebehu zajtrajška spravím zoznam hier a skúsime naplánovať hrania. Nevadí mi ak z niečoho bude viac behov ale bol by som veľmi rád ak by si všetky dungeony kde o to má autor záujem niekto zahral.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Predzáverečné predzhodnotenie...

Příspěvek od Markus »

Taky chci vyjádřit blahopřání všem, co se zúčastnili. Sleduju vás jako nezúčastněný po očku a samotného mě mile překvapilo, jak velká parta se nakonec sešla. Zároveň se zapojilo i několik úplně nových nebo staronových tváří, což je milé překvapení. Tak ať vám to nadšení vydrží.
Za tento příspěvek děkují uživateli Markus tito uživatelé (celkem 2):
Antharon, crowen
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Predzáverečné predzhodnotenie...

Příspěvek od Pepa »

Také bych chtěl moc poděkovat všem účastníkům, kteří se zapojili :clap:

V první řadě ale Antharonovi za skvělý nápad, za organizaci, za nadšení, za všechno...

Moc díky, Antharone! :clap: :clap: :clap:
Za tento příspěvek děkují uživateli Pepa:
crowen
Uživatelský avatar
Malabar
Příspěvky: 72
Registrován: 17. 10. 2021, 23:47

Re: Predzáverečné predzhodnotenie...

Příspěvek od Malabar »

Díky moc, za Dungeonovou kuchyň. Pro mě to byla (a vlastně stále je) super zkušenost. Je to mé první veřejnější "publikování", do teď jsem si materiály nechával více méně jen pro sebe :) Jsem tedy rád, že mě kuchyně dokopala k tomu něco dotáhnout aspoň na nějakou úroveň a poslat to ven.

Čas, který máme do zkompletování sborníku využiju na poladění formy a fixnutí nesmyslů.
Odpovědět

Zpět na „Dungeonová kuchyně 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů