Hledám hráče - Praha - The Wild Beyond the Witchlight

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
barracudai
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 10. 2021, 19:56

Hledám hráče - Praha - The Wild Beyond the Witchlight

Příspěvek od barracudai »

Háj přátelé!

Hledám partu lidí (cca 4 - 5 hráčů), co by si rádi střihli jeden z nejnovějších přírůstků od Wizards of the Coast, který se odehrává ve Feywildu potažmo na karnevalu. :) Je to kampaň, kde je radno dávat pozor na skryté zprávy, pátrat, pamatovat si, skládat si dvě a dvě dohromady a nechat se unýst takovou až dekadentní atmosférou - asi nečekejte epické bitvy a krveprolití. Celá kampaň je spíš pocitová a mysteriózní - koneckonců anotaci si k ní můžete přečíst kdekoliv na těch internetech.

Mám svojí skupinu (kde hraju a i DMkuju), tak bych ráda otočila osazenstvo a zkusila si zahrát s někým novým.
Jsem takový hodně vyprávěcí DMko, pravidla beru 5e (ale chápejte - rule of cool u mě funguje).
Spíš hledám někoho, kdo se nebojí si vyjet RPGčko a není úplnej pravidlovej fašista, jde spíš po příběhu, než po minmaxování a chápe, že DnD není o tom přehrát vypravěče, ale spolu s ním tvořit příběh.

Session 0 je must have.

Mě je skoro 30 a RPG hraju přes 15 let, tak myslim, že to "udýemkuju". Ráda bych hrála live v Praze, jelikož jsem pracující tak někdy po 18:00, nejdéle do 22:00 - 23:00, zřejmě v nějaké z klidnějších Žižkovských/Vršovických náleven/kaváren/čajoven - ale je to na domluvě.

Sehnat mě můžete buďto na Discordu: DaniElla#5906 nebo přes mail: dan.souckova@gmail.com

Mějte se fanfárově!
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů