DrD2 v Praze

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

DrD2 v Praze

Příspěvek od Bart »

(aktualizováno 8/2011)
Update:
Mám doma DrD2 a s radostí si ho i zahraju :)
Od 25.8. budu v Praze víceméně pořád až někdy do února (jestli se něco nezmění), zatim bych se dohadoval spíš na one-shoty, páč spících kampaní už mám dost, ale když to bude fungovat, tak můžem nějak navázat.

do toho 25. asi nebudu moc odpovídat, páč lítám všude možně..



_________________________________________________________________________________________________
(neaktuální verze)
Ahoj,

vypadá to, že budu celej červenec v praze a s radostí bych si s někym zahrál.. nějakej one-shot nebo kratší dobrodrůžo tak do tří sezení,
stylově jsem otevřenej všemu, určitě se nějak dohodnem,
jsem ochotnej dělat vypravěče, ale netrvám na tom,
zkušenosti nějaký mám (například asi sedm slezin rpgf), ale žádnej ultra-mega-mazák nejsem

jakékoli nabídky vítám s otevřenou náručí :)
Naposledy upravil(a) Bart dne 4. 8. 2011, 10:49, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od Bart »

(ještě jiná starší verze)
tak můj inzerát už zase platí, teď jsem se nastěhoval do Prahy a zůstanu tady s největší pravděpodobností do začátku podzimního semestru, ale přes léto budu asi dost rozlítanej.

Chci si zahrát a jsem otevřenej kdečemu, klidně one-shot i pravidelnější hraní, mám radši spíš indie, ale nebránim se ani klasice (ale jsem hrozně línej když jde o čtení prvidel :P ), vypravěčovat můžu, ale asi bych radši hrál, zkušenosti nějaký mám, ale nebojte se, že bych byl nějakej megaveterán.
Rád se připojim k nějaký už fungující skupině nebo můžem poskládat něco novýho, to je jedno...
Naposledy upravil(a) Bart dne 4. 8. 2011, 10:48, celkem upraveno 1 x.
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od Kelton »

Zdravím kolegu indiána :) Hráčů podobného zaměření není nikdy dost (ani v Praze). Pokud by se přidal ještě někdo, tak už by se nějaká hra dát do kupy dala. Vypravěčování mi nevadí.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od Bart »

Nazdar náčelníku,
s tebou si zahraju tuze rád a čim alternativnějšího, tim líp .) Ale kde shánět další nevim, třeba se někdo ozve..
Uživatelský avatar
Arya
Příspěvky: 57
Registrován: 8. 8. 2010, 20:15
Bydliště: Praha, částečně Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od Arya »

Ahoj, záleží na tom, co to bude, ale klidně se přidám :)
Všechno na světě má svůj čas. Proto nemá cenu nesmyslně spěchat.

"This conversation is over. I have a shotgun." Tali’Zorah nar Rayya vas Normandy
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 308
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od MaMaHaJ »

Zdar hoši... Jsem momentálně na půl úvazku volný, ale vzhledem k tomu, že přestala existovat naše výtvarka, mohl bych hrát klidně každý týden. Takže, mohl bych se k vaší vznikající družině připojit?

Plus, ještě jeden kamarád projevil zájem...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
uomaster
Příspěvky: 12
Registrován: 13. 4. 2011, 09:36

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od uomaster »

Ahoj, hledam nejakou skupinu, s kterou bych mohl hrat: DrD, DrD+, DrD2, DnD, Gurps nebo Shadowrun.

Idelane fantasy. Sci-fi, jen kdyz nic jineho nezbude.

Bydlim v praze. Mestecko Rudná u Prahy.
Hrat muzu hlavne v sobotu. Nebo ve vsedni dny po praci. Od cca 16:30h.

Je mi 25 let a jsem zamestanany v pocitacove firme HP.
ICQ: 155550976. Facebook: nemam a nechci. tel: Vam napisu do PM
lich83
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 6. 2011, 10:38

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od lich83 »

Zdravím,

Přistěhoval jsem se do Prahy a hledám fajn skupinu se kterou bych mohl zase hrát.
Moje zkušenosti jsou: GURPs, DnD, Vampire: Masquarade, trochu Shadowrun
a Warhammery. Nemám vůbec nic proti tomu se naučit novej systém:)
Můžu i občas dělat GM, ale jsem prý moc zlej a krutej:) (a osobně si myslím že ani ne
moc dobrej GM). Mám čas většinou kdykoliv odpoledne a večer (pokud nejsem na služebce..apod.)
Pokud máte zájem o první kontakt: Lich83@seznam.cz
S pozdravem JM
gomez

Re: (Praha) Hledám skupinu

Příspěvek od gomez »

Zdarec, zrovna hledam partu na drd, nevadi mi delam GM rad bych se zucastnil, sem volny od pulky cervence do pulky srpna a pres rok normalne vikendy, co vy na to? Icq mam 476 189 410
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od Bart »

thread necromancy:

opět bych si s někym zahrál a tentokrát DrD2, kdo ještě máte zájem, ozvěte se prosim...
Do 25.8. lítám všude možně, potom budu mít času snad dost, od cca půlky září budu asi přes tejden pracovat, ale večery / víkendy by měly bejt v pohodě. Pravidla mám, vypravěčovat můžu. Preferoval bych začít one-shotem, když to bude fungovat, tak to protáhnout na kampaň (už mockrát se mi stalo, že jsme pečlivě připravovali kampaň a po jednom dvou sezeních jsme zjistili, že už se nikdy nepotkáme...).
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od Jarilo »

Ty jo v Pze se to začíná rozjíždět =).

My (Ilgir, Zmok, Quentin, Treven) po 20. chystáme rozjet hraní, ale pro mě jako vypravěče je strop tak 4-5 lidí max, zájem projevil i Engi....uvidíme. Každopádně je to super, protože kromě Tebe ještě chystá hraní Insol s Pietou a zbytek Sherwoodské bandy a pak taky tuším Jarik něco píše na kostce.
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od PetrH »

nu vida, top bych s emohl na jedno info sezeni pridat, abych si zkusil pravidla a rekl svuj nazor i z hrani a ne jen teorie? chce nekdo krasneho padleho rytire:)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od jonka »

Hola, jsem na tom podobně, začal bych oneshotem a pak by se vidělo.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 308
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od MaMaHaJ »

Ahoj Barte! Nemohl bych si také malinko zahrát...? Dračí Doupě II už mám přečtené, tak alespoň znám pravidla. :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
Uživatelský avatar
Arya
Příspěvky: 57
Registrován: 8. 8. 2010, 20:15
Bydliště: Praha, částečně Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD2 v Praze

Příspěvek od Arya »

Eh... už jsem DrDII vyzkoušela... Jako hráč i vypravěč... Je to špatný, zoufale špatný... Pokud si ho chcete zahrát, tak doporučuju se opít, protože jinak se to nedá dát... Opravdu se to nepovedlo. Systém boje je nudnej, stačí pár kol a každej přijde na optimální strategii a pak se to stane zoufale jednotvárný a nudný. Magie je nepoužitelná, tu Peekay úplně zabil strachem, že bude úplně overkill. Nekonzistentní názvosloví a pseudocool názvy povolání. Schopnosti postav jsou prakticky totožné a dělají ty samé věci, jen se jinak jmenujou. Gamesti a Dračákysti ten systém dokážou rozemlýt napadrť... A mohla bych jmenovat další a další chyby... Pro jednoduchost zopakuju to, co už jsem napsala nahoře. Ta hra je opravdu špatná.
Všechno na světě má svůj čas. Proto nemá cenu nesmyslně spěchat.

"This conversation is over. I have a shotgun." Tali’Zorah nar Rayya vas Normandy
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 4 hosti