Airsoft

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

$D Tak to je pech. Jak tě znám, tak s tebou musela frustrace pěkně cloumat.. :lol:

Ale taky se mi stalo, že jsem se tak zamaskoval, že když se blížil Packa z jiného směru, než jsem čekal, tak jsem na něj nemohl pořádně zamířit a po krátké přestřelce mě vyřadil..

A tady jedno vtipné foto..
Testování kompletnosti výstroje... :wink:
Obrázek
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Invictus píše:Ale pan Ebon zapomněl na jednu důležitou zásadu skrývání:
(pic)
Nebýt prozrazen.
Díky!!!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ten lahvac je soucasti vyzbroje?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Jen tak mě napadá: Tohle jsou kropiči? http://uk.youtube.com/watch?v=3WAZPthQvhw
Jinak až se dám zdravotně do pořádku, což znamená, že i půjdu zasejc do práce a budou nějaké penízky, tak bych do Airsoftu šel taky rád. Zatím si jenom tak zjišťuji co a jak, takže na rovinu se zeptám, co byste poradili totálnímu začátečníkovi? Výzbroj, výstroj, nějaké uskupení tady v Praze a podobně, atd. $D
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Drizzt píše:Jen tak mě napadá: Tohle jsou kropiči? http://uk.youtube.com/watch?v=3WAZPthQvhw
To nejsou kropiči, to jsou Skoti, copak neslyšíš ty přízvuky? d-:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Pieta píše:To nejsou kropiči, to jsou Skoti, copak neslyšíš ty přízvuky? d-:
Sakra, dyť vím, že to jsou Skoti. Ale jde mi o to, jestli si mám pod tím, co tam předváděli, představit pojem "kropič"nebo ne $D
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Drizzt píše:Jinak až se dám zdravotně do pořádku, což znamená, že i půjdu zasejc do práce a budou nějaké penízky, tak bych do Airsoftu šel taky rád. Zatím si jenom tak zjišťuji co a jak, takže na rovinu se zeptám, co byste poradili totálnímu začátečníkovi? Výzbroj, výstroj, nějaké uskupení tady v Praze a podobně, atd. $D
Video, zkouknu až posléze, pár věcí do začátku.

Vyber si zbraň podle toho jaká se ti líbí, pak řekni kolik do ní chceš vrazit a podle toho kup. Elektriky jsou dražší než manuální, ale ne o tolik, plynovky na začátek nedoporučuju - spočítal jsem si, že jeden výstřel mě stojí 1,20 Kč a v chladu nefungují.
Manuál ti bude fungovat vždycky, s pistolí od Marui dostřelíš čtyřicet metrů (někdy změřím přesně, na jakou vzdálenost se trefím do člověka, ale je to prostě hodně)
Jinak se dobře míří se zbraněmi, co mají pažbu - takový Škorpion nebo MP5 jsou i jako manuály skvělé zbraně.

Pak potřebuješ brýle - stačí ti klasické ochranné za 80 Kč, nemlžící pro airsoft jsou okolo 300 - kdyžtak dodám odkazy. Pak kuličky - do zbraní od čongů můžeš nasypat cokoliv a podle toho ti to bude taky střílet, když koupíš něco lepšího (ale stále bez těsné hlavně), tak alespoň Guarder, a pokud chceš mít fakt kvalitu, tak Marui - zbraň ti vydrží dost dlouho. Jsou i lepší, ale to je spíše pro profíky. Gramáž vyber podle typu zbraně.

Poslední věc do začátku jsou dobré boty - můžeš začít i v teniskách, ale když si pak člověk vymkne kotník, je to na houby.

Po prvních akcích se ti bude hodit ládovačka - začínají na 100 Kč. Pak náhradní zásobník, možná i pouzdro - u velké zbraně počítej s tím, že ji nedáš do kapsy nebo batohu a na veřejnosti se s ní procházet nesmíš, takže i nějaké pouzdro, ale to se dá vyrobit.
Jestli máš dost peněz, tak se ti vyplatí koupit si tyhle věci najednou už na začátku.

Kdyžtak napiš, jaké zbraně se ti líbí, jestli pistole, samopaly, Colty (myslím řadu M16 a dál), Kalachy, H&K ... a můžu ti najít nějaké vhodné verze.

Edit: To video mám bez zvuku, takže to nedovedu posoudit, ale spíše bych řekl že ne ... i když dvoububnový zásobník pod M16 svědčí o něčem jiném 8)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Přemýšlel jsem nad G36C nebo M4, ty se mi vzhledově líbí asi nejvíce. Rozhodně elektriku, myslím, že ta se alespoň do začátku jeví jako nejprespektivnější.
Díval jsem se, že G36C jde koupit např. kolem 3-3,5 a tahle cena by mi docela vyhovovala.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Elektrika má nevýhodu, že ji v zimě moc neužiješ a když to zkusíš, tak ti rychleji odejde.

A u těchto dvou zbraní najdeš hromadu výrobců včetně číňanů, takže je z čeho vybírat.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Jakého výrobce bys doporučil v pro mě, jakožto studenta, cenově přijatelné skupině?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Značky jako Marui začínají na 7200 Kč. Takže bych ti doporučil Číňana.

Ale mám dojem, že tu někdo o G36C psal, jdu to najít.

Edit: Tak už jsem to našel, Alaris psal o Start Stti G36C (odkaz zde: http://www.repliky.info/STTi-(s)-G36C-D ... -5091.html - nejde mi nalinkovat přímo)

Konkrétně s tímhle obchodem nemám zkušenosti, ale google ti určitě vyhodí i jiné, a podle Alarise to byla dobrá koupě.
Rozhodně bych ale přikoupit tlačný zásobník. Sice má méně kuliček, ale nechrastí.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Tak jsem kouknul na ten odkaz na Číňana a nemohu se nesmát jejich "záručním podmínkám":)

Jinak mne docela překvapuješ, že to zas až tak draho celkově nevychází... Já se vždycky tohohle bál kvůli ceně a ono to jde:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Hmm, docela rozdíl cen musím říct:
http://www.repliky.info/STTi-(s)-G36C-D ... -5091.html 2633,-
http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=1785 1150,-

Já přemýšlím nad tímhle: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2884 Navíc za tu cenu 3510,- je už v ceně i záruka na použití při Airsoftu.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Drizzte, já si na úvod pořídil manuální pistoli Tokio Marui za 7 stovek a elektrický samopal HK MP5 od číňanů taky za 7 stovek, abych si to vyzkoušel.
Osobně se kloním víc k elektrice, protože si chci koupit dlouhou zbraň a baví mě se skrývat, tam jsem narazil na problém, že v krytu se manuální zbraň špatně natahuje a velmi reálně se tím prozradíš.
Ale je tu ten problém zimy, takže si možná ještě pořídím dlouhý manuál.. :wink:
Kratký manuál (pistoli) nosím stále jako záložní, nebo do extra hustých křoví.

Sosi, jasně že je součástí výstroje (minimálně mojí), přece vidíš barvu vlašky! $P

http://www.youtube.com/watch?v=7JQUHKJk ... re=related
v tomhle videu to taky docelu slušně kropěj některý borci, nejlepší je ten ve žlutých brýlých s MP5, co má při míření hledí skoro v uchu..
A je kocour v troubě!
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jasne. Priznam se, ze jsem taky moc nechytl ideu ze bez vyzkouseni vyplaznes 3 a pul kkc za nejakou zbran :)

Navic, Jersonova parta si docela uzila dost srandy i s manualama. Teda, jeslti maji doma elektriky a nemeli je na slezine netusim, ale myslim ze spis ne :)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů