[CZ] [AD&D 2e] Kompletní příručka druida

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

[CZ] [AD&D 2e] Kompletní příručka druida

Příspěvek od Vlasák » 15. 3. 2007, 13:47

Kompletní příručka druida
The Complete Druid's Handbook
Není podle překladového klíče.

Stahujte tady [899 kB; zazipované pdf]

Obrázek

Další z řady rozšiřujících příruček pro AD&D povolání. A podobně jako ostatní i tato stojí za přečtení i v případě, že vás povolání druida zrovna neláká - nedal bych mnoho za to, že po přečtení třeba názor změníte. Původní popis druida v Příručce hráče byl poněkud kusý na to, kolik toho bylo nastíněno - druidské řády, hierarchie, druidské háje... Příručka druida do problematiky vnáší světlo a přináší mnoho tipů, jak a jaké různé druidy hrát, včetně jejich zvyků, motivací a osobností. Kromě toho přináší i nová čistě druidská kouzla a magické předměty.

Překlad je dílem Vannaxe. A nevím proč, ale vždycky se na něj nějak zapomene - je už drahnou dobu hotový, ale do jakýchkoliv seznamů překladů ke stažení se dostává pokaždé s notným zpožděním. Což je škoda, protože je to kousek, na kterém si dal Vannax pořádně záležet, a rozhodně stojí za to ;-)

Fakta
Přeložil Vannax
Úprava: pdf.
Naposledy upraveno: 24.12.2003
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host