[mazání témat] Čištění Rozličného

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od PetrH »

Muzes klidne mazat vsechny mnou zalozene rozlicne
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Faskal »

Tak jsem zase tady. Co jsem psal posledně prosím ignorujte.

Asi za dva týdny promažu rozličný pokec. A to podle následujícího klíče. Pokud budete chtít něco, co neprojde následujícím sítem, dát do archivu, napište nejlépe sem, případně mě do PM. Pokud budete chtít něco zachránit pro aktivní diskuzi, stačí tam cokoli napsat.
Debaty delší než určitý počet stran* mazat nebudu, maximálně přijdou do archivu. Některé věci tam pravděpodobně nechám každopádně, a to dle svého uvážení.

Kritéria:
V historii na nic šahat nebudu.

U všeho ostatního to mají témata nahnuté, pokud mají poslední příspěvek z roku, co má číslo 2013 a nižší, vesměs to odpovídá všemu, co je na straně 2 (nebo na konci strany 1) a víc.

* V Rozličném pokecu samotném to mají výrazně nahnuté na smazání všechna témata o méně než deseti stranách.
* V Realitě&pseudorealitě a kultuře to jsou témata o méně než pěti stranách.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od York »

Když už v tom budeš, tak bys mohl přesunout typografii zpět do RPG sekcí.
Argonantus
.
Příspěvky: 18083
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Argonantus »

To jsou kumulativní kritéria nebo alternativní?
Tedy maže se = 2013 + méně než pět stran
nebo maže se = 2013 vše a pod pět stran vše?

Pokud první verze, pak zcela bez výhrad souhlasím stran té kultury.
Druhá verze by zasáhla pár věcí, co se nestačily ještě rozvinout (cyberpunk), případně Star wars a steampunk, což byly docela zajímavé věci.

Za domácí úkol vymyslím, co lze smazat z historie.
EDIT: Na realitu buch vzal ta alternativní kritéria a smazal všechno pod 2 roky a pod 5 stran.

A jinak, pokud chce někdo něco zachraňovat, nic mu nebrání to bumpnout.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Faskal »

Možnost jedna, děkuji za upřesnění.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Faskal »

Právě jsem promazal inzeráty, kde navzdory plánu zůstal i rok 2013. Děkuji všem, co už svá témata zachránili před smazáním tím, že jste do nich něco napsali, až se totiž budu nudit příště, začnu promazávat (podle nahoře zmíněného klíče) zbytek témat.

Rád bych upozornil, že máte stále možnost před smazáním zachránit témata, která nechcete vidět smazaná, a proto se znovu připomínám. Nerad bych, aby zase - navzdory tomu, jakým způsobem mazání po celou svou mazací funci vedu - přišel nějaký vykuk se slovy "No to víš, maže tu Fascal...zajímavé věci mizí, biologie zůstává..."

Pamatujte! I vy můžete změnit běh dějin!

Edit (vskutečnosti ne):
Jenom mimochodem, rád bych toto téma nechal jako ohlašovací (viz nově založené záhlaví), pokud chcete ohledně mazání něco probrat, je tady téma "Mazání témat".
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Vallun »

Ecthelioni v tématu o IQ píše:To není kontroverzní téma, to je rasistická propaganda. :>:o/

Nevím, jestli to bylo míněno vážně, ale pokud ano, pak:
1) Není vazba mezi inteligencí a velikostí mozku (nebo jsou ženy mnohem hloupější než muži?).
2) Rozdíl mezi státy je dán metodikou testování. V Kamerunu mají jiný cultural background. Když jim nějaká xenofobní svině dá test vytvořený pro Evropany, je jasné že budou mít horší výsledek - protože nechápou kulturní vazby. Pokud dáš třeba někomu spojit obrázek šálku s jiným obrázkem a dáš jako možnosti podšálek, noviny a houbu, pak Evropan logicky spojí šálek a podšálek… ale lidi v Africe spojí šálek s novinami, protože podšálek v životě neviděli. Neznamená to, že by byli hloupější než ostatní, ale znamená to, že jim nebyla přizpůsobena metodika testování.

Nemáme zájem, aby se zde na fóru propírala rasistická propaganda, téma zamykám.
Jako upřímně, už se začínám děsit toho, kam až sahají představy Ecthelionů o politické korektnosti.

Tohle téma je, pokud vůbec nacionalistické, nikoliv rasistické. A ano, základní problém - na nějž podle mne směřoval bramův dotaz byl právě na vliv kulturního pozadí a případně dalších jiných vlivů - protože rozdíly ve výsledcích testů objektivně jsou, z velké části mohou být dány taky jazykem a pod. Podle mne jde určitě o problematiku, která může být předmětem slušné diskuse - a měla by být, právě proto, aby se rozšířilo povědomí o problematice/mezích testování...

obvinit někoho, kdo se slušně na něco zeptá z rasismu a téma uzamknout není podle mne fair.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Sosacek »

Nejlepsi na tom je, ze typek ma posledni predchozi post nekdy 2013. Tohle je prispevek, ktery prijdes napsat po ctyrech letech? Fakt?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Jo, to mě taky zarazilo. Wut? To ho s tím odevšad už vyhodili, tak vzpomněl na RPGf?
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Invictus »

To zamknutí mě taky zarazilo, dá se na to reagovat celkem dobře, viz Vallun, a myslím, že ani tady to není nějak úplně neobvyklé. Že týpek píše po čtyřech letech ej zvláštní, ale možná prostě měl čas jen na lurkování. Nebo si začal přivydělávat, to nevím.
Iron Within
Iron Without
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od Sosacek »

Ja spis dekuju Vallunovi za ukazku proc je priste lepsi ten post smazat a typka zabanovat, aby se modtym vyhnul hadkam.
But nobody came.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od York »

Vallun píše: 26. 3. 2017, 21:40Jako upřímně, už se začínám děsit toho, kam až sahají představy Ecthelionů o politické korektnosti.
Ecthellioni jsou nezlomně přesvědčeni, že jejich pohled je jediný správný - ukázali to už několikrát. A na rozdíl od jiných lidí s podobným postojem mají po ruce nástroje, kterými jej mohou vynucovat.

Ber to z té lepší stránky: Mohlo by být i výrazně hůř, třeba kdyby to tu vedl Sosáček ;-)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od morech11 »

tak ja ti neviem - nepamätám sa, kedy naposledy niečo takto zamkli. príde mi, že aj keď občas sú tvrdohaví, tak minimálne dajú priestor na diskusiu.

v konečnom dôsledku to tu ale nie je demokracia ;)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od York »

morech11 píše: 27. 3. 2017, 10:36v konečnom dôsledku to tu ale nie je demokracia ;)
Jo, však říkám: Mohlo by být i výrazně hůř ;)
jjelen
Příspěvky: 2498
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: [mazání témat] Čištění Rozličného

Příspěvek od jjelen »

Lidi kteří vykřikují cosi o tom, jak chcípnem na politickou korektnost nemám rád, nevěřim jim a jsou mi podezřelí... no na druhou stranu to neznamená, že nemohou mít pravdu :-?
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů