Stavebnice

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Stavebnice

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jo ale myslím, že mi k tomu nechal vybrat ještě tohle:

Obrázek

protože se mu tamto zdálo fakt moc malý. $lol$ (Nebo tyjo nevím, je to fakt už dávno, ale vím, že tohle jsem dostal taky tak nějak, co toho piráta se žralokem.)
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Stavebnice

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tohle je geniální stránka: http://brickset.com/browse/sets Našel jsem tam zatím všechno, a je to jak podle kategorií, tak podle roků.

Ukažte, co jste měli za Lega! $;:)
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Stavebnice

Příspěvek od eerieBaatezu »

Některý, co jsem zatím našel: (Tywe já toho za ty roky dostal. $lol$)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jo, i toho velkýho Robota jsem měl. $lol$ Si pamatuju, to bylo zase k narozeninám, že jsem chtěl jedno lego City, kvůli různým kostkám, co v tom byly, co by se mi hodily, takovej tajnem policejní přívěs to byl, a táta, jestli nechci radši pořádnýho robota, tak jsem řek, že teda jo. $lol$

To je myslím z vesmírných leg všechno, co jsem měl, možná si ještě vzpomenu, ale nějak mě už nic nenapadá.

Vím, že můj kamárad měl tohle:
Obrázek
a druhej kámoš zase tohle:
Obrázek

A co se mi fakt líbí z novějších leg, co už mě jako dítě nezastihlo, je tahle genialita: $D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Stavebnice

Příspěvek od morech11 »

to ja som začínal na tomto
Obrázek
Uživatelský avatar
Plz
Příspěvky: 194
Registrován: 11. 10. 2004, 08:22
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavebnice

Příspěvek od Plz »

Ještě, že mám malý děti a můžu si hrát s nimi. A tak nám doma jezdí z kuchyně přes chodbu a dětský pokoj až do obýváků šest legovlaků.

Jen stavět podle návodů mě nikdy nebavilo a nebaví do teď a tak i děti učím aby zahodili návody a stavěli podle sebe. A pořád toho lega je nějak málo.

Plž
Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Stavebnice

Příspěvek od ilgir »

U Techniku bych stavění podle návodů nezavrhoval. Člověk se při tom naučí techniky, které by jinak nevymyslel, pokud nemá nějaké zázračné konstruktérské vlohy.

A tady je ta motorka. Ta byla bez návodu, na druhý pokus.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Stavebnice

Příspěvek od PardGalen »

U nám jsou jenom princezny. Ale už máme čtyři jejich hrady a dá se z toho postavit docela zajímavý komplex. :D
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavebnice

Příspěvek od OnGe »

Jsem se tu nad těmi obrázky stavebnic, co jsem měl taky, nebo jsem je alespoň chtěl mít, normálně dojal

(toho velkýho robota jsem si postavil sám, ve výsledky byl asi ještě větší a měl vychytávky jako odpojovací ruce, tajnou schránku vevnitř a odpadávací kola - ten podvozek nebyl úplně vychytanej, no)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavebnice

Příspěvek od Pieta »

Já jsem měl tohle. První a nadlouho i poslední, takže nic jinýho už nezanechalo takovej dojem.
Za dvířkama na boku je prostor na nástroje a příď a záď se dají odebrat a spojit a je z toho lítadlo.
Fantastická je ta hromada červených průhledných dílů. To na cokoliv připojíte, je to okamžitě futuristické.

Brácha měl nějaké rytíře a hrad. Měli jsme ty nejdivnější války. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Stavebnice

Příspěvek od eerieBaatezu »

Já podle plánku stavěl vždy jen jednou a to, když jsem to Lego poprvé rozbalil. Postavil jsem to tak, jak to mělo být, hrál si s tím a když jsem to pak rozdělal, tak se mi zdá, že jsem žádný to samý lego už znovu podle plánku dohromady nedával.

Héj, tady jsem našel úplně první Lego, co jsem dostal. Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Stavebnice

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

OnGe píše:Jsem se tu nad těmi obrázky stavebnic, co jsem měl taky, nebo jsem je alespoň chtěl mít, normálně dojal
Já taky. Asi už začínáme být staří dědkové.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavebnice

Příspěvek od Pieta »

Co obrázky - já ten svůj model našel vystavený v tom lego muzeu na Národní. To byla teprve rána nostalgií do ledvin.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16252
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Stavebnice

Příspěvek od MarkyParky »

Tak vzpomínky mého mládí, ne všechno z toho bylo přímo mé vlastnictví, ale zatímco to, že mi ty sety prošli rukama si pamatuju, který byl opravdu můj a který bráchy nebo některého z bratranců, to už si vzpomenout nedokážu.

Historické:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Současné:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Futuristické:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Technic:
Obrázek
Obrázek

========================================================

A můj poslední, aktuální přírustek, co jsem si pořídil na stará kolena a doporučuju:
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Stavebnice

Příspěvek od eerieBaatezu »

MarkyParky píše: Obrázek
Tyjo, já jsem nevěděl, že ty hadice byly taky barevně průhledné, to je hustý, já měl jen černý neprůhledný.
MarkyParky píše: A můj poslední, aktuální přírustek, co jsem si pořídil na stará kolena a doporučuju:
Obrázek
Co to je?

Já jsem teď v poslední době pokoukával po tý kostce, protože si z ní postavíš přesně co potřebuješ, třeba na moderní Shadowrun si zvýrazníš jen 5, 6 a 1 a tak.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16252
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Stavebnice

Příspěvek od MarkyParky »

Co to je?
Je to úplná klasika ve stylu "Activity" nebo "Pictionary". Jen v LEGO hávu.

Hráč si vytáhne kartičku, na ní něco je a on to musí z kostiček lega postavit. Ostatní hádají, co to vlastně postavil.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů