Každodenní podivnosti

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Pepa »

Podle mě je naopak docela zřejmé, že "nezasvěcení" lidé nebudou rozlišovat mezi "deskovými hrami", "stolními hrami", "karetními hrami", "hrami na hrdiny", ... Takže za mě tohle patří spíše do normálností než do podivností.

Ten žebříček je ale poněkud zvláštní... :-) :think:
jjelen
Příspěvky: 2498
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od jjelen »

Facebook mi nabízí přátelství s Jiřím Dolejšem
Měl bych se nad sebou asi vážně zamyslet...
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vallun »

jjelen - to musí být nvoě založený profil, mne ho to taky teď cpe všude...ale u mne je alespoň jasná linka - kamarádi novináři...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od OnGe »

Třeba je prostě jen osamělý...
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od OnGe »

Čím víc mě ubíjí absurdita, tím víc tíhnu k bizáru. Ale na rovinu - kdyby Škromachovy videoblogy z bazénku vypadaly takhle, tak má můj hlas.
https://www.youtube.com/watch?v=DFray5fladw
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Pepa »

Při rekonstrukci Bílého hradu se hrad dostal nad zem a řeší se přítok vody, historie, svatba, milostné trojúhelníky, morálka... No já nestačím žasnout $-o
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Sosacek »

Omylem jsem v roce 2015 nakonfiguroval logovani v cloudu, a ted mi pise Amazon ze jim dluzim $0.02 mesicne a mam tam 143 000 souboru.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vallun »

V průměru tak jednou za měsíc se stane, že dorazí datová zpráva obsahující fotografii a vůbec nic jiného... minule to byl pes, dneska kříž se zhrouceným Kristem...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vallun »

Uhlí má až 1500 metrů pórů na 1 gram hmotnosti!
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jerson »

Už víc než 20 let mi doma ležely kroužkové bikiny. Ne že bych měl v úmyslu je vyrobit, původně to měla být kroužková košile, ale poměrně brzy mi došel materiál a navíc jsem se po nějaké době dozvěděl, že kroužkovka z podložek je úplně out, takže jsem hotový kus rozdělil na tři trojúhelníky.
No a protože se mi je na bazaru nepodařilo prodat, dal jsem na radu jedné kamarádky a nabídl je v larpové skupině na FB, včetně barvitě popsaného příběhu jejich vzniku a neúspěšným pokusům sehnat ženu, která by je vyzkoušela.

Za 24 hodin jsem dostal 250 lajků a asi 90 komentářů (a jen podle jednoho z nich jsem vyhrál sexistické prasátečko, ostatní byly kladné), a hlavně několik lidí projevilo zájem - a nejen muži, kteří do nich chtěli navléknout své partnerky, ale dokonce i ženy. Což mě překvapilo, protože to opravdu je šovinistický a sexistický kus oblečení, a myslel jsem si, že dobrovolně by si to na sebe žádná žena nevzala.

Nicméně - a proč to píšu - dotyčný zájemce má slečnu, která si to ochotně chce vzít na larpovou akci, takže by z toho mohly být i nějaké fotky. Ale hlavně pod dojmem pozitivních ohlasů napsalo několik lidí, že by snad pro podobné výtvory byl i odbyt, a jeden výrobce napsal, že by se to dalo zvládnout vyrobit asi za tři hodiny, což by prodejní cenu dostalo do rozumných hodnot (já to vyráběl tak sto hodin, a prodal jsem to za pět stovek). Jako, třem hodinám výroby moc nevěřím, ale pokud to dotyčný zvládne, tak jen dobře.

Dneska svůj balíček odesílám. Nevím zda skutečně dojde k použití, a případné sekundární výrobě, a rozšíření - ale chtěl jsem tu napsat, že pokud se za pár let na larpech zvýší výskyt kroužkových bikin (ze současné nuly na nenulové číslo), tak abyste věděli, kdo za to může. :-)
(Fantasy sexisté mi můžou dodatečně poděkovat v soukromí, militantním feministkám to doufám vysvětlí ostatní.)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od ilgir »

Jerson píše: 7. 6. 2021, 08:36 a hlavně několik lidí projevilo zájem - a nejen muži, kteří do nich chtěli navléknout své partnerky, ale dokonce i ženy. Což mě překvapilo, protože to opravdu je šovinistický a sexistický kus oblečení, a myslel jsem si, že dobrovolně by si to na sebe žádná žena nevzala.
Těch zkažených žen, co "jsou pro každou špatnost", není zas tak málo. :D
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jerson »

No jo, holt jsem za dvacet let žádnou nepotkal, nebo to o ní nezjistil :-)
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Vitus »

Jerson píše: 7. 6. 2021, 15:22 No jo, holt jsem za dvacet let žádnou nepotkal, nebo to o ní nezjistil :-)
To spíš to druhé, dámy to umí skrývat mnohem lépe, než páni. :wink:
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jiron »

Jerson píše: 7. 6. 2021, 08:36 ...ale chtěl jsem tu napsat, že pokud se za pár let na larpech zvýší výskyt kroužkových bikin (ze současné nuly na nenulové číslo), tak abyste věděli, kdo za to může. :-)
Nikoho jiného bychom stejně nepodezírali. A souhlas s Vitusem.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní podivnosti

Příspěvek od Jerson »

Vitus píše: 7. 6. 2021, 16:15To spíš to druhé, dámy to umí skrývat mnohem lépe, než páni. :wink:
To vím, a kamarádky se mi svěřily s různými věcmi. Nicméně ochota vzít si na sebe kroužkové bikiny nejspíše vyžaduje poměrně specifickou kombinaci vlastností, protože - zcela upřímně - je to jeden z nejméně praktických kusů oblečení, který si umím představit. :-)
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Antharon a 7 hostů