Depresárium

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Promiň, ale že je na fotce dítě, drží v ruce banán, což je falický symbol a ještě k tomu to vypadá, že ho zrovna jí, ergo zneužívání dětí... tohle tak nějak nežeru.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Jerson »

V restauraci to beru. Ale do lavice v přednáškovém sále mi takové etiketa přijde trochu moc :-)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Depresárium

Příspěvek od ilgir »

No, pokud je konzumace banánu dle Špačka pro nějakou studentku vhodnou cestou, jak se vyhnout poznámkám typu "ty určitě skvěle kouříš", tak proč ne.

Já si pamatuju opačný příklad, kdy na gymplu Maruška jedla banán před Milošem tak, aby mu naznačila, co ho po vyučování čeká, a některé puritánské spolužačky tím byly značně pobouřené. 8)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Jerson »

ilgir píše: 5. 8. 2020, 13:20 No, pokud je konzumace banánu dle Špačka pro nějakou studentku vhodnou cestou, jak se vyhnout poznámkám typu "ty určitě skvěle kouříš", tak proč ne.
Na to jsem se opatrně zeptal, a ani jedna nechápala, o čem to mluvím, protože to nijak neměly spojené. Takže nejspíše ne.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Depresárium

Příspěvek od ilgir »

V tom případě to byla perfektně odvedená preventivní práce jejich matek.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Pieta »

Nebo ti nechtěly říct, že chápají, o čem mluvíš, protože to taky umí být nebezpečné.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

ilgir píše: 5. 8. 2020, 09:03 Hm, ta fotka je nepovedená bez ohledu na banán. Jestli chtělo Audi naznačit, že je to rodinné auto, tak proč je tam jen jedno dítě, které pózuje ve stylu dospělé modelky?
Tak ono je asi obecně trochu divné teď odívání malých dětí. Ještě když my jsme byli děti, tak byl myslím dost rozdíl mezi dětskými oděvy a oděvy pro dospělé, zatímco teď se ty dětské stylisují jen do proporčně redukovaných dospělých. Zejména u dívčích obleků je to divné, protože ženské střihy bývají často nějakým způsobem sexualisované - zvýrazňují křivky, odhalují tělo atd. (zatímco mužské oblečení je většinou stále varianta na pytek nebo krabici), takže nafotit takhle malou holku prostě může působit snadno nevhodně.
ilgir píše: 5. 8. 2020, 11:02 Tak hlavně ono nešlo o žádné potírání Audi, ale o upozornění na nevkusnou reklamu a její následné stažení. Tedy o zcela obvyklý proces v normálně fungující společnosti.
Cancel Culture! Totalita!1!11!
Pieta píše: 5. 8. 2020, 15:52Nebo ti nechtěly říct, že chápají, o čem mluvíš, protože to taky umí být nebezpečné.
Nebo jim to téma bylo nepříjemné, že.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Jerson »

Pieta píše: 5. 8. 2020, 15:52 Nebo ti nechtěly říct, že chápají, o čem mluvíš, protože to taky umí být nebezpečné.
Opravdu jsi měl před dvaceti lety tak silně spojený banán v ženské ruce a falický symbol? Je pravda, že jsem někdy v té době potkal dvě slečny, kterým jahody se šlehačkou evokovaly sex, ale pro ostatní to prostě bylo jídlo, stejně jako banán nebo okurka. A pro mě taky.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Depresárium

Příspěvek od MarkyParky »

Jerson: To jsme asi měli spojené už v pubertě, takže před třiceti lety.

A s tím, že banán byl jídlo bych taky polemizoval. Za mých mladých let byl banán exotický pamlsek, co byl jednou do roka, když ho přinesl Mikuláš. Pomeranč taky. A na kiwi jsme se dívali v televizi v pořadu VTM.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Jerson »

Právě proto je mi divné, že lidé narození okolo 1980 by měli banán spojeny se sexem.
Nicméně v roce 2000 byl banán normální jídlo.
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Depresárium

Příspěvek od Lyncz »

V roce 2000 jsem byl v pubertě a byly tu filmy jako prcičky a klub sráčů a banán rozhodně nebyl normální jídlo :D
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Mám podobnou zkušenost. Ale o pár let později už to bylo zase normální ovoce. Nejvíc se banán vryl do mého srdce tehdy, když jsme se na střední celá třída složili a zaplnili katedru před hodinou ekonomiky několika trsy tohoto patriarchálního ovoce. Akorát v tom teda nebyla žádná metafora ani jinotaj.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Ach jo, že se k takovému korupčnímu svinstvu uchýlí i Dánové...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Depresárium

Příspěvek od Log 1=0 »

Vallun píše: 30. 9. 2020, 23:55 Ach jo, že se k takovému korupčnímu svinstvu uchýlí i Dánové...
Jojo, hlavně od toho Vittighedsona mě to zklamalo.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Výsledky voleb jsou, opět do depresaria:(
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ecthelion a 8 hostů