Klávesnice Keychron

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice Keychron

Příspěvek od ShadoWWW »

Logitech Craft jsem hodně zvažoval, když jsem kupoval Magic. Šel jsem do Magicu jen proto, že Craft v tu dobu nebyl nikde skladem.

Do nejužšího výběru mi teď nakonec spadly klávesnice MX Keys, Craft a Logitech Ergo K860. Ergo jsem nakonec zamítnul, protože by mi zabíralo víc místa na stole, než bych chtěl. Craft mě hodně lákalo tím knoflíkem, který bych suprově využíval v Adobe Premiere. Ale nakonec jsem zamáčkl slzu a jdu do MX Keys. Důvodem je 2x delší výdrž nabití a podle uživatelů, co měli možnost pracovat na Craftu i Keys, kvalitnější materiály a rychlejší přepínání mezi počítači. Za mě nakonec rozhodla ta baterka, protože to ostatní jsou drobnosti, plus to, že moje myš MX Master 3 má druhé programovatelné kolečko, které může zastat obdobnou funkci jako ten knoflík. Kdyby udělali novou verzi Craftu, která by měla obdobnou výdrž na baterii jako MX Keys nebo Magic, šel bych bez váhání do něj. Takhle ale... nakonec MX Keys. Ale všechny ty klávesnice od Logitechu jsou fakt suprový a rozhodují jen detaily.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Klávesnice Keychron

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Jo, nad kombinací MX Keys a MX Master 3 jsem taky uvažoval, ale jsem na to moc lakotný.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice Keychron

Příspěvek od Sadako »

Keychron neznám.
Já mám tohle https://www.bloody.com/cz/product.php?pid=11&id=112
A je to zatraceně nejlepší klávesnice, jakou jsem kdy měl - a to i na psaní. Superrychlá odezva, klávesy se skutečně neotírají a nekloužou, mají ten správný typ odporu a ještě je barevná a svítí.
Bonus: přežije i polití čínskou nudlovou polévkou, snadno se rozebírá a čistí.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice Keychron

Příspěvek od Jerson »

Jak dlouho ji máš?
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice Keychron

Příspěvek od Sadako »

Čtyři roky a pořád funguje stejně dobře.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Log 1=0 a 10 hostů