Sbohem, a díky za všechny chyby

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Sbohem, a díky za všechny chyby

Příspěvek od OnGe »

Hele, já to tu balím.

Tak před dvěma týdny jsem se pokoušel uklidit tohle téma, které už je definitivně unešené a posledních 50 stránek tam akorát vždycky rozjede něco, co sice s původním tématem nesouvisí, ale figuruje tam třeba nějaký černoch, nebo tak podobně. To se dělo tak půl roku a tak jsem téma uzamknul. O pár dní později koukám, že je odemčené. Tak jsem změnil název na "Bezedná žumpa rasismu a povrchnosti", což dle mého zcela vystihuje aktuální obsah. Jenže tahle změna se po pár dnech taky nějak vrátila.

V neděli jsem o tom měl s Markusem takový rozhovor. Psal jsem, že mám problém s tím, že něco udělám, ono to záhadně zmizí, nevím proč, jestli je to jako schválně, ani nevím kdo to má na svědomí a že by ten problém vyřešilo, kdyby tam napsal jednu větu "udělal jsem tohle protože tamto". Na to jsem se dozvěděl, že není důvod takové věci vůbec zmiňovat, že mám prostě předpokládat, že takovou změnu udělal moderátor a tedy k tomu měl dobrý důvod. Taky že jsem tím porušil pravidlo "Neříkejte ostatním, o čem se nemají bavit" a neměl jsem nárok cokoliv z toho dělat protože to smí jenom moderátor. Což taky není třeba zmiňovat, protože to musím moc dobře vědět.

Tomu jsem oponoval, že jsem použil nástroje které jsem měl k dispozici, protože jsem tu diskusi začal a nebylo tedy proč otravovat moderátory. Na to mi bylo vysvětleno jsem je nepoužil, ale zneužil a mým cílem bylo znemožnit diskuzi jejím zamčení (což je dost chabý pokus, když kdokoliv může kliknout na tlačítko "nové téma") a potom ještě změnil název tak, aby diskutující urážel. Což mi musí být jasné, když to tak zlomyslně dělám. A že jestli mi to jasné není, tak se mám normálně zeptat a dá se to nějak řešit a už se o tom nebudeme bavit. Na to jsem odpověděl, že když nevím kdo to udělal tak se zeptat nemůžu a právě teď jsme si předvedli, že to stejně k ničemu není, když se o tom nebudeme bavit. Tím rozhovor skončil.
Spoiler
Ještě pro úplnost doplním, že na Markuse jsem přišel díky zvolání, které mi přineslo týdenní ban. Nic proti tomu - to bylo fér a nemám k tomu námitky. Uvádím to jen takhle bokem proto, že to mezi důvody mého odchodu nepatří.
To pochopitelně nastoluje otázku, jestli v takových podmínkách má smysl vůbec něco dělat. Po zralé úvaze mi vychází, že nemá.

A tak se s vámi loučím. Kdybyste se se mnou chtěli spojit, aktuální kontakty najdete teď i kdykoliv v budoucnu na mém webu. Pro dotazy týkající se mého odchodu můžete využít chatbota (pro odpověď klikněte na 5 náhodně vybraných dlaždic). Rozhodně mi nepište tady na fóru, nemám v úmyslu se sem vracet, takže už si to nepřečtu.

Žijte blaze a nenechte sebou vyjebávat.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Aegnor
Příspěvky: 527
Registrován: 31. 7. 2018, 15:13

Re: Sbohem, a díky za všechny chyby

Příspěvek od Aegnor »

.
Naposledy upravil(a) Aegnor dne 2. 11. 2021, 16:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3796
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Sbohem, a díky za všechny chyby

Příspěvek od Selhan »

OnGe má pravdu, je vážně nemilé, když se na fóru dějou nějaké změny, aniž by bylo vysvětleno, kdo a proč je dělá. Prosím, až příště budete mít nějaký důvod zamknout sedmdesátistránkové téma nebo jej přejmenovat na žumpu, tak to tam aspoň nějak barevně vyznačte. A nebo, teda, ještě lépe, nechte to prosím na moderátorech.

Jinak mně to mrzí, OnGeho příspěvky do Kuchyně jsou fajn, jeho pbp kampaň Sunless Sea byla super, o RPGčkách toho ví plno, a už nás nebude mít kdo informovat o Umbrtkaversu. Doufám, že nám někdy odpustí a vrátí se. Šťastnou cestu, malý zelený křečopažoute.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Sbohem, a díky za všechny chyby

Příspěvek od Pepa »

Víš, OnGe, já si s moderátory také úplně ve všem nerozumím, ale jestli chceš odejít kvůli nějakému přejmenování tématu, to zvaž sám...

Měj se pěkně a přeji ti, ať se ti daří.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů