Každodenní hořkosladkost a melancholie

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od eerieBaatezu »

Lemmy píše: 9. 5. 2018, 10:46 Ále... tohle je převážně o štěstí (být ve správný čas na správném místě; udělat správné rozhodnutí ve správný čas, narodit se do správné rodiny na správném místě; použít chytře zdroje a zkušenosti určitým směrem, a dalších milion proměnných, z nichž jenom nepodstatnou část člověk může ovlivnit tak, aby to bylo - "jaký si to člověk udělá, takový to má") a úspěch můžeš měřit v podstatě jak chceš (plus je otázka, co je pro koho úspěch):

Na druhou stranu, si dost chytrej na to, aby ses dožil většího věku, než takovej Cobain, Joplinová; Hendrix; nedávno probíraný Amici a tak. Tudíž, když to vezmeš z jiný stránky úspěchu, všichni tihle zmínění jsou větší lůzři, než Ty $D

Tak všechno nej a vítej do klubu 33.
Díky. $:)

Tak jako dožil no, ale co z toho? $lol$ Plánuju tak akorát přežít svoje rodiče, aby nemuseli mít trauma, ale jinak... je mi 33 a ještě jsem nerežíroval Batmana a nenapsal Watchmeny. To se prostě nedá jen tak okecat. $lol$
OnGe píše: 9. 5. 2018, 11:17 Ježíše přitloukli na kříž, když mu bylo 33, tak si nestěžuj.
You Don't Say?

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od Lemmy »

eerieBaatezu píše: 9. 5. 2018, 20:14 Tak jako dožil no, ale co z toho? $lol$ Plánuju tak akorát přežít svoje rodiče, aby nemuseli mít trauma, ale jinak... je mi 33 a ještě jsem nerežíroval Batmana a nenapsal Watchmeny. To se prostě nedá jen tak okecat. $lol$
Kdyby to bylo myšlený vážně, tak odpověď by byla: Ale dá, jednoduše $D ... pokud to tedy nepovažuješ za nějaké zásadní věci, kterých chceš v životě dosáhnout (pokud něco takovýho máš, dost lidí zkrátka jenom žije/přežívá/je/atp.) pro nějaký naplnění, životní štěstí nebo tak. A i tak vždycky jde režírovat nějaký fandovský film/hru/jinou uměleckou tvorbu a napsat nějaký vlastní scénáristický canc jen tak... prostě je to o hlavě a o přístupu ... Ale to už zase dost filozofuju :)

Ono i to, že si můžeme psát o těchhle blbostech může znamenat, že ten život máme sakra jednoduchej... a sakra dobrej :)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od OnGe »

Já bych to na tvém místě hrál na Aštara, to ti dává ještě 26 let prostor.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od PardGalen »

eerieBaatezu píše: 9. 5. 2018, 20:14 Tak jako dožil no, ale co z toho? Plánuju tak akorát přežít svoje rodiče, aby nemuseli mít trauma, ale jinak... je mi 33 a ještě jsem nerežíroval Batmana a nenapsal Watchmeny. To se prostě nedá jen tak okecat.
Pořád jěeště můžeš udělat nové Dračí doupě.
Always bring a gun to a puppet fight
Argonantus
.
Příspěvky: 18083
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od Argonantus »

Má pravdu předsedo.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od eerieBaatezu »

PardGalen píše: 9. 5. 2018, 23:06Pořád jěeště můžeš udělat nové Dračí doupě.
To budu muset ale prvně zajistit, aby se sem nikdy nedostalo mé pravé jméno a adresa.
Pro případ, že by si ta pravidla přečetl Vallun... $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od OnGe »

Tenhle problém převibrování do 5. dimenze řeší také.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od York »

OnGe píše: 10. 5. 2018, 14:42 Tenhle problém převibrování do 5. dimenze řeší také.
Hádám, že není moc problémů, které by převibrování do 5. dimenze neřešilo ;p
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od OnGe »

Zas to nepřeceňujme. Síly Temných světů tě budou prudit i v 5. dimenzi.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od York »

OnGe píše: 10. 5. 2018, 15:26 Zas to nepřeceňujme. Síly Temných světů tě budou prudit i v 5. dimenzi.
No co, bez toho by to byla nuda.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od PardGalen »

eerieBaatezu píše: 10. 5. 2018, 14:40 To budu muset ale prvně zajistit, aby se sem nikdy nedostalo mé pravé jméno a adresa.
Pro případ, že by si ta pravidla přečetl Vallun...
Zřejmě se nemusíš bát. Vallun si udělá svá vlastní, jediná a správná.
Always bring a gun to a puppet fight
Argonantus
.
Příspěvky: 18083
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od Argonantus »

Eerie:

Zjištění, že mám na ty důležité věci jen konečné množství času mi bylo dost užitečné.
Nejvíc jsem toho stihl, když to vypadalo, že už nemám skoro žádný.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od eerieBaatezu »

Lemmy píše: 9. 5. 2018, 20:32Kdyby to bylo myšlený vážně, tak odpověď by byla: Ale dá, jednoduše $D ... pokud to tedy nepovažuješ za nějaké zásadní věci, kterých chceš v životě dosáhnout (pokud něco takovýho máš, dost lidí zkrátka jenom žije/přežívá/je/atp.) pro nějaký naplnění, životní štěstí nebo tak. A i tak vždycky jde režírovat nějaký fandovský film/hru/jinou uměleckou tvorbu a napsat nějaký vlastní scénáristický canc jen tak... prostě je to o hlavě a o přístupu ... Ale to už zase dost filozofuju :)

Ono i to, že si můžeme psát o těchhle blbostech může znamenat, že ten život máme sakra jednoduchej... a sakra dobrej :)
Víš co, já jsem v těhle věcech megaloman. Proč se vůbec snažit, když z toho nebude film za 150m dolarů? $lol$

Ale jasný, je fakt, že bych měl bejt rád za to, že tady můžu sedět a tlachat o tom, a ne se někde v africe bát vylízt z baráku, že mě někdo sejme pro kus žvance nebo nějaký debilní politický kokotině.
OnGe píše: 9. 5. 2018, 20:41 Já bych to na tvém místě hrál na Aštara, to ti dává ještě 26 let prostor.
OnGe píše: 10. 5. 2018, 14:42 Tenhle problém převibrování do 5. dimenze řeší také.
Koukám, že bych si měl začít víc vážit dobře míněných rad lidí znalých věci. $lol$
PardGalen píše: 10. 5. 2018, 16:40Zřejmě se nemusíš bát. Vallun si udělá svá vlastní, jediná a správná.
Tak až se objeví stopáté téma o remaku, se nedivte. $D
Argonantus píše: 10. 5. 2018, 17:05 Eerie:

Zjištění, že mám na ty důležité věci jen konečné množství času mi bylo dost užitečné.
Nejvíc jsem toho stihl, když to vypadalo, že už nemám skoro žádný.
Díky, Gandalfe. $:)

Je fakt na čase začít se sebou něco dělat. $D
Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od Invictus »

Mě zase pomohlo uvědomění, že za život nedokážu stihnout všechno, co bych chtěl*. Takže stejnak je to o výběru nějakého pidizlomku, a být s ním spokojený. Čili zas tak moc už nespěchám, ale spíš se snažím užít to co dělám, a mít z toho dobrý pocit.

*Je to dokonce zoufalejší, i kdybych byl nesmrtelný, tak třeba ani nestíhám zahrát všechny PC hry, které vychází, protože už teď vznikají rychleji, než bych je dokázal odehrát i kdybych na to měl 24/7. A to jsou jen hry.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Každodenní hořkosladkost a melancholie

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše: 10. 5. 2018, 17:39Proč se vůbec snažit, když z toho nebude film za 150m dolarů?
Protože když se snažit nebudeš, tak z toho film za 150m dolarů zaručeně nebude. Jediná možnost, jak natočit film za 150, dolarů, je celej život před tím se snažit tak, jako kdybys chtěl časem natočit film za 150m dolarů.

Ona ta konkurence není až taková, jak by se mohlo zdát - protože většina lidí to vzdá ještě před tím, než vůbec začnou - přesně jako teď ty $D
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů