Každodenní normálnosti

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Vallun »

Jerson píše: 9. 2. 2021, 20:32 Tady bych dal plusíček :-)
tak tak
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1189
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Cor »

+100
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Fritzs »

aradraug píše: 9. 2. 2021, 19:46 A nebo se na tohle všechno vykašleš, uvědomíš si, že na přesnost střelby má podstatně větší vliv psychika a stres a vykašleš se na technické podrobnosti, protože nejsou podstatné.
Co když střílí vysoce optimalizovaný specializovaný robot za optimálních podmínek? :wink:
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
aradraug
Příspěvky: 48
Registrován: 9. 4. 2008, 20:01

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od aradraug »

V tom případě popřeji jen hodně štěstí při počítání :D
Hups...
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od OnGe »

Přišel mi balíček přes zásilkovnu, s dobírkou. Vydal jsem se proto do obchoďáku vybrat peníze z bankomatu, protože v tom krámu, kam si nechávám posílat věci přes zásilkovnu, se nedá platit kartou. Dojdu do obchoďáku, vyberu prachy, zamířím zpátky - pohoda, jazz. Když jsem přišel do krámu, zjistilo se, že heslo je platné, ale pro jinou pobočku. Nechal jsem si to totiž poslat do copy centra v tom obchoďáku, kde se dá platit kartou, abych nemusel vybírat prachy z bankomatu. Vrátil jsem se do obchoďáku. V copy centru zaplatil hotově tím, co jsem před půl hodinou vyzvedl z bankomatu o 20 metrů dál. Domů jsem se dostal s posledními paprsky zapadajícího slunce.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od York »

Přišla mi odpověď od Funcomu na ticket, kterej jsem zakládal zhruba před patnácti lety. Píšou, že problém je na jejich straně, ale neuměj ho vyřešit.

Thanks, I guess?
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Vallun »

Tomu říkám průtahy v řízení...a já včera řešil, že ČBÚ popírá doručení našeho rozhodnutí z 20.10.2020 ...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od OnGe »

YouTube AI Blocked Chess Channel after Confusing 'Black' and 'White' for Racist Slurs

https://www.news18.com/news/buzz/youtub ... 54316.html
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Even though the channel was restored within 24 hours, the YouTube did not explain why it had blocked Croatian chess player Antonio Radic, also known as 'Agadmator,' from its platform briefly, the Dailymail reported.
LOL
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Quentin »

Kdykoli mě někdo pozve do nějaké rpg skupiny nebo discord serveru (a je jedno jestli jsou to textová teenage drama nebo drd streameři), vždycky tam najdu Jersona :D
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Jerson »

V textových hrách na Discordu nejsem, nebo o tom nevím. Máš konkrétní název?
Zbytek se snažím sledovat, když třetina je mrtvá, třetina běží raketovou rychlostí a ve zbytku píše vždy tak pět lidí.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Eleshar_Vermillion píše: 20. 1. 2021, 14:03Náš interní technologický tým testuje implementace service requestů v provozním systému. Ten provozní systém slouží pro vedení mzdové účtárny pro desítky tisíc zaměstnanců...
A znovu :D
Obrázek
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od ilgir »

Objednal jsem si něco z Německa. 1. 3. mi Němci napsali, že to podali na poštu. 3. 3. (!) to německá pošta předala české poště. 11. 3. (!) se česká pošta pokusila doručit (nebyl jsem doma), ovšem lístek nenechali. Že to mají uložené (snad) na pobočce jsem se dozvěděl po lustrování webu. Aspoň že ten web funguje. Dnes si to půjdu vyzvednout, držte mi palce, ať to tam najdou :-)
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Vitus »

ilgir píše: 15. 3. 2021, 10:10 Objednal jsem si něco z Německa. 1. 3. mi Němci napsali, že to podali na poštu. 3. 3. (!) to německá pošta předala české poště. 11. 3. (!) se česká pošta pokusila doručit (nebyl jsem doma), ovšem lístek nenechali. Že to mají uložené (snad) na pobočce jsem se dozvěděl po lustrování webu. Aspoň že ten web funguje. Dnes si to půjdu vyzvednout, držte mi palce, ať to tam najdou :-)
+1 Něco podobného jsem zažil kdysi s jednou zásilkou z Kanady - až po předání na hub Česká pošty (tehdy snad v ještě v Hamburgu nebo kde) vše postupovalo skoro na deseti minuty přesně, jenže s Českou poštou zásilka zmizela z povrchu zemského (i z trackovacího systému), aby se poté (co mi ji poslali s omluvou jiným způsobem znovu) záludně vynořila o tři měsíce později polepená zvláštními lístky, ze kterých bylo jen poznat, že se ji jednotlivé huby pošty snažili nějak přehazovat mezi sebou (minimálně jednou se vrátila i do toho Hamburgu). $lol$
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Každodenní normálnosti

Příspěvek od Pepa »

ilgir: V době koronaviru bych řekl, že to je opravdu docela "normálnost" a buď ještě rád, že to vůbec překročilo hranice...

(Jeden kamarád mi říkal, že chtěli poslat dopis do Německa, ale ten byl nějak vrácen s tím, že "do dané oblasti nelze tuto zásilku doručit..." :think:)
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti