Skills ich pouztie a resenie....

Vlastní sekce pro fandy známého cyberpunkového RPG.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Alnag: Ona adventage Ambidexterity je podle mě spíš vyjádřením částečně přirozeného nadání a částečně dlouholetého tréninku, než jen toho nadání a vyjadřuje spíš schopnost učit se oběma rukama od počátku stejně efekivně, než schopnost přenášet činnosti naučené na pravou ruku na levou... Můj otec je ohledně psaní přeučenej levák...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Shadowman
Příspěvky: 198
Registrován: 14. 9. 2003, 12:14
Bydliště: Košice,Seattle,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chlast!!1!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowman »

chcem sa opytat ci nahodou niekto nemate schopnost pre fyzykala ze moze hodit viac veci naraz (noze,shurikeny atd..)

viem ze niekde to bolo ale nefim kde tak sa chcem opytat ci to nehodou nepoznate a ako to funguje...
At ten parchant odpociva v pokoji ... a v chodbe, a v dalsich mistnostech. :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Shadowman píše:chcem sa opytat ci nahodou niekto nemate schopnost pre fyzykala ze moze hodit viac veci naraz (noze,shurikeny atd..)

viem ze niekde to bolo ale nefim kde tak sa chcem opytat ci to nehodou nepoznate a ako to funguje...
No, řeknu to takhle ... nabeton nejsem adept, ale dva nože najednou zvládnu. A když se rozhážu, tak dám i čtyři najednou.
Jak že zněla tvoje otázka? Speciální schopnost pro magické povolání? 8)
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

najednou? jako ze si nastrkas mezi prsty 3 noze a hodis je najednou? a vsechny zasahnou?

to neni spatny. neco takovy delal na moje hrace jeden vrah. je dobry vedet ze je to fyzicky mozny $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sosacek píše:najednou? jako ze si nastrkas mezi prsty 3 noze a hodis je najednou? a vsechny zasahnou?

to neni spatny. neco takovy delal na moje hrace jeden vrah. je dobry vedet ze je to fyzicky mozny $D
Ne, vezmu dva nože do levé ruky a dva do pravé, položím je na sebe a hodím.

Zatím to nemám úplně vychytané, jak říkám, musím se rozházet, ale zvládnu zabodnout čtyři nože najednou na tři metry do plochy dvou dlaní a poslepu (asi jednou z deseti případů, přičemž nezáleží, jestli na to vidím nebo ne). A nejsem žádný profík, takže si myslím, že takovéhle srandičky by mohl zvládnout každý druhý, kdo se tomu věnuje.
Uživatelský avatar
Shadowman
Příspěvky: 198
Registrován: 14. 9. 2003, 12:14
Bydliště: Košice,Seattle,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chlast!!1!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowman »

no ide o to ako to riesit v shadowrune...
At ten parchant odpociva v pokoji ... a v chodbe, a v dalsich mistnostech. :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Shadowman píše:no ide o to ako to riesit v shadowrune...
Easy ... vezměš dovednost na vrh, zvedneš cíl o jedna za dvě ruce, a pak kostky rozdělíš mezi každý nůž co nejrovnoměrněji. A případně ješřě zkrátíš vzdálenost. Jo, a pochopitelně příprava bude trvat docela dlouho.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Cíl zvedneš o 2 za dvě ruce... ale jinak ok.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Shadowman
Příspěvky: 198
Registrován: 14. 9. 2003, 12:14
Bydliště: Košice,Seattle,planety Battletechu,vsade tam kde je krasne makkucko a kde je dobre pivo a chlast!!1!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowman »

ja som ale myslel z jednej ruky viac veci ;op
At ten parchant odpociva v pokoji ... a v chodbe, a v dalsich mistnostech. :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tuk-Enek píše:Jerson: Cíl zvedneš o 2 za dvě ruce... ale jinak ok.
já mluvím o ptom, jak bych to udělal ze svých zkušeností - popravdě, když hážu současně levačkou a pracvačkou, je to o kus jednodušší než když hážu jen pravačkou (jsem levák). Stejně tak vzít pistoli do levé ruky (střílím běžně z pravé) je pro mě nepřirozené, ale když mám stejnou zbraň v levé, tak se mi míří mnohem lépe oběma.
Nevím zda je to obecné pravidlo u více lidí, ale u mě to takhle funguje.
Shadowman píše:ja som ale myslel z jednej ruky viac veci ;op
K čemu se tahle poznámka vztahuje? Psal jsem o případu, kdy vrhám jednou rukou dva nože.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Když slabší rukou kopíruješ činnost tý primární. Ale zkus dělat oběma něco úplně jinýho...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tuk-Enek píše:Jerson: Když slabší rukou kopíruješ činnost tý primární. Ale zkus dělat oběma něco úplně jinýho...
To samozřejmě je mnohem těžší, ale ani střelba z pistole, ani vrhání nožů nejsou tento případ. Nemluvím o Desperádovi, který každou rukou střílí na jiný cíl, ale toho se určitě netýká ani modifikátor +2 za obouruční střelbu (prakticky je to totiž nemožné - ostatně ani střelba dvěma zbraněmi se nevyučuje u žádných jednotek na světě, to je prostě filmový efekt)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Já jen upřesňoval... Za další ruku a další cíl to máš za +4 bez smartlinku/laseru/optoel.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tuk-Enek píše:Jerson: Já jen upřesňoval... Za další ruku a další cíl to máš za +4 bez smartlinku/laseru/optoel.
Tak to už chápu ... ostaně nevím jak by smartlink pomohl. (Btw, kam se řadí kolimátory?)
Zamčeno

Zpět na „Shadowrun“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti