Katalog zbrani a různých hraček

Vlastní sekce pro fandy známého cyberpunkového RPG.
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Jelikož se u nás znovu začalo hrat a já začínám shadowrunu věnovat zas ten nějaký čas, rozhodl jsem se, že obnovím katalog, který už jsem kdysi dávno publikoval.
Jedná se o katalog Zbraní a všech různých věciček okolo, který vytvořil a dále vytvaří Glum el Seth. Možná si katalog někdo pamatuje.

Všechny položky jsou detailně zpracovány k většině je i obrázek, a samozřejmě popis, plus u některých je komentáře od runerů:)

Zatím je v kupě katalog zbraní, budou nasledovat auticka, oblecky, cyber a bioware...

Takže vop máte zájem?

Btw: jsou toho tuny
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od Aljen »

Jasne sem s tym. Take nieco sa da pouzit aj v roznych inych hrach, nielen prishadowrune
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od Lemmy »

Určitě. Každý příspěvek ke hrám je super. :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od zrzavec »

I já mohu říc, že o toot bych zájem projevil...:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Dobrá tedy,
takze alespon jeden clovek si to stahne...domenu jsem regnul hosting uz taky je uvidime jak bude kvalitni..
Nejspise to pojede na wordpressu tak uvidime...

jinak adresa bude www.poslednislova.cz

Jakmile se to rozjede dám vědět.
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Tak redakční systém je rozjetej, katalogy se pomalu davaj z pracovni verze do koukatelne takze doufam, že budu moci co nejdriv oznámit ze první je na světě.
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od zrzavec »

Paráda :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 84
Registrován: 14. 9. 2003, 13:52
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od Pete »

Nechceš na stránky přidat náš katalog Run of Shadows - Pistole? Kdyžtak ho stáhneš na http://www.runofshadows.mysteria.cz/dow ... istole.pdf
Rozhovor Jerry Queena a Alexe Parkera:
Jerry: "Slyším vodu. Buďto budeš ve vaně, nebo meješ nádobí?"
Alex: "Jsem ve vaně a meju si nádobíčko..."
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Zdravim, takze se omlouvam, ze se tak dlouho nic nedeje.
v prubehu tydne bych mel zacit zase neco delat se strankama...tochu je poupravit nahodit par textu atd....
co se tyce katalogu, tak m8me pripravenou "betaverzi" brokovnic pokusimn se hodit nejake ukazky. JEste to potrebuje doladit dodelat obsah, obalku, otagovat pdf a tak dal, jsou to serepeticky, ale kamarad to nechce beztoho pustit do sveta. Jinak je toho 34 stranek a asi necelych 7Mb(v pdf) je tam mrte obrazku..:)uke kazde zbrani.

Jinak u se ted torchu pracovallo na pravidlech, zohlednili jsme tam ráži a podobně, u brokovnic je posane vyvrty a podobne, je tam vzdy i spousta prislusenstvi a naboju do danych zbrani.
Pete píše:Nechceš na stránky přidat náš katalog Run of Shadows - Pistole? Kdyžtak ho stáhneš na http://www.runofshadows.mysteria.cz/dow ... istole.pdf
Klidně to tam přidám, ale bude to chvilicku trvat...
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od Jerson »

Katalog je dobrá věc, ale jeho použitelnost by zvýšilo, kdyby byly na konci zbraně rozložené do kartiček a la Zbrojnice, které jsou rozstříhat a hráči si je můžou rozebrat.

Jen tak ze zvědavosti - Pete, podle čeho se určovalo pošěkození pistolí ve vašem katalogu? Ta samá ráže dělá jednou 6L a jindy 9M, a naopak 9 mm a .45ACP dělají stejné poškození.
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Jerson píše:Katalog je dobrá věc, ale jeho použitelnost by zvýšilo, kdyby byly na konci zbraně rozložené do kartiček a la Zbrojnice, které jsou rozstříhat a hráči si je můžou rozebrat.
Ted uplně nechápu jak to myslíš, neni přeci problém si kousek katalogu vykopirovat, teda tak uplně jsme nepočítali ze se buude tisknout, jelikož vzdy máme po ruce alespon jeden notebook, teda spise dva jeden pro gm a druhy pro nás, jelikoz jsme zacali pouzivat google maps :), ale to patri jinam.
Vysvetli mi to jak jsi to myslel..

Mrknete na http://www.poslednislova.cz/o-katalogu/ukazka KDe je malá ukázka z katalogu brokovnic.
Jerson píše: Jen tak ze zvědavosti - Pete, podle čeho se určovalo pošěkození pistolí ve vašem katalogu? Ta samá ráže dělá jednou 6L a jindy 9M, a naopak 9 mm a .45ACP dělají stejné poškození.
Ono poskozeni podle raze v SR nikdy nebylo, protoze se tam s razi nikde nepocita:)
Naposledy upravil(a) defic dne 5. 2. 2009, 13:15, celkem upraveno 1 x.
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Uživatelský avatar
DenGrasse
Příspěvky: 623
Registrován: 3. 3. 2008, 21:46

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od DenGrasse »

poškození nedělá jenom ráže, ale taky úsťová rychlost a druh střeliva...
hyperpasivní myšohryz

Gramarínová věž
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

DenGrasse píše:poškození nedělá jenom ráže, ale taky úsťová rychlost a druh střeliva...
Jasne souhlasim, mrkni se na odkaz níže, najdeš tam ukázku jak jeto zpracované:

http://www.poslednislova.cz/organizacni ... alogu-raze
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od Jerson »

defic píše:Ted uplně nechápu jak to myslíš, neni přeci problém si kousek katalogu vykopirovat, teda tak uplně jsme nepočítali ze se buude tisknout, jelikož vzdy máme po ruce alespon jeden notebook, teda spise dva jeden pro gm a druhy pro nás, jelikoz jsme zacali pouzivat google maps :), ale to patri jinam.
Myslím to třeba takto
Jednak ne každý používá při hře laptop, ale to není důležité. Mnohem lepší je, když má hráč před sebou kartičku se zbraní, na jedné straně obrázek a na druhé parametry. Velmi efektní, když má těch zbraní víc - testováno na hráčích (c)

(Jinak vím že úsťová rychlost a druh střeliva taky hraje roli, ale trochu se ve zbraních vyznám a některé zbraně používají stejné střelivo a mají podobnou délku hlavně ... i když je to jedno, když do toho hráči nevidí, tak šťourat nebudou.)
Uživatelský avatar
defic
Příspěvky: 59
Registrován: 11. 3. 2004, 10:09
Bydliště: Svidnice(daleko od HK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog zbrani a různých hraček

Příspěvek od defic »

Jerson píše: Myslím to třeba takto
Jednak ne každý používá při hře laptop, ale to není důležité. Mnohem lepší je, když má hráč před sebou kartičku se zbraní, na jedné straně obrázek a na druhé parametry. Velmi efektní, když má těch zbraní víc - testováno na hráčích (c)
Tak jsem se dozvěděl ze neco je v planu...stim ze dat na druhou stranu staty je dobrej napad...hlavně mě napada kdyz jsou lidi nakupovat nekam tak jim predlozis obrazky a reknes je zaklad...presny spec se dozvedi az po koupeni..:)
Jerson píše: (Jinak vím že úsťová rychlost a druh střeliva taky hraje roli, ale trochu se ve zbraních vyznám a některé zbraně používají stejné střelivo a mají podobnou délku hlavně ... i když je to jedno, když do toho hráči nevidí, tak šťourat nebudou.)
no prakticky kazda zbraň je jina(muze pouzivat stejne stelivo ale pokud ma jedna kratsi a druha delsi hlaven tak uz je tam velkej rozdil, ale zase je blbost zachazet do uplnych detailu...pak by se detaili museli aplikovat vsude treba na chladny zbrane...tj z ceho je to vyrobeny, jak je to vyrobeny, kolik to vazi, jakou to ma padnost atd...(sakra zas jsme jinde)
Jak se říka všeho S MÍROU:)
Kenchi, nejsem Čínan jsem Japonec
A na tu tvář se mě taky neptejte
Zamčeno

Zpět na „Shadowrun“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů