Karma, věc hrdinů či odpad na dohazování kravin?

Vlastní sekce pro fandy známého cyberpunkového RPG.
Uživatelský avatar
MaxiDag
Příspěvky: 268
Registrován: 9. 8. 2004, 14:40
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaxiDag »

Sosi: souhlasím stvým pohledem...

ještě bych dodal, ale asi jsem to už i psal, že pokud dojde k situaci kdy platíš smrtí za chybu, nebo špatný hod, tak to nutně dle mých zkušeností (v průběhu několika měsíců, u těch lepších několik let) vede k odvrácení se od hraní rolí..
Protože hráč si uvědomuje, že jeho jediná chyba může znamená smrt a proto volí vždy to co je pro něj nejlepší/shátí věci které ho ochrání, zachrání, zesílí .. a tak si sníží šanci na úmrtí. Je to logický vývoj a ještě nikde jsem nečet upozornění na tento syndrom... (mnoho jsem toho nečet), ale myslím že se moc nemílím... jinak by to každý věděl :)

myslím že to právě se stalo u hraní DrD.. není to jen systémem ale také neznalostí a nezkušeností hráčů... jediné co tak hrají je hry na compu ..a tam se zlepšují viditelně schopnosti, získáváš nové silnější a účinější zbraně. A málo ským vyjednáváš.. většinou ti pustí animaci ..většinou ti to prohlédneš a pak bušíš dál... neříkám že to není zajímavé nebo že je to špatné..ale který hráč čte jiné systémy, pravidla, články jen proto aby byl lepším hráčem... ? Myslím, že ho spíše zajímají nové věci a teprve po čase se dostane na úroveň, kdy se začne ptát proč takhe a nemohlo by se to hrát i jinak? :)

Tuk-Enek: Související téma tohoto OT: Chování pod palbou - sebevražedné all to atack?
Zdraví Dag
Uživatelský avatar
Shadowalker
Příspěvky: 26
Registrován: 26. 2. 2006, 16:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shadowalker »

Tak sorry za mejch víc příspěvků-myslel jsem že to tak bude přehlednější.No ale budiž.

Samozřejmě že má postava šamana nikdy nechodila do školy.To je vcelku jasný.

U nás se prostě umírá často a nedá se s tim nic dělat.Dávka z kulometu prostě zatočí s kymkoli.A když je u nás zakázáno nosit vesty (policie to nemá moc ráda) tak když to nakoupíš z blbý pistole tak prostě smůla...

Prostě u našeho světa se postavy musej snažit aby je nesebrali policajti-to se rovná třeba na 20 let práce v uranovejch (či jinejch) dolech.
Zamčeno

Zpět na „Shadowrun“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti